آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 54949
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  توضیح یوسفیان ملا درباره‌ درگیری معاون وزیر جهاد در مجلس+ فیلم

  پس از پیگیری های مکرر مشخص شد که آقایی، معاون پارلمانی وزیر کشاورزی فریادهایش و باز کردن یقه لباسش در مجلس بر سر چه موضوعی بوده است

  آوای شمال/ در گفتگویی که خبرگزاری دانشجو با عزت الله یوسفیان ملا داشته است، یوسفیان ملا بیان داشت: نمایندگان استان های گیلان و مازندران و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس نامه ای را خطاب به وزیر جهاد کشاورزی تدوین کرده اند که این نامه هنوز در دست نمایندگان برای جمع آوری امضا وجود دارد و به هیئت رئیسه و وزیر جهاد اعلام نشده است.

  یوسفیان ملا گفت: وقتی که نامه را به معاون پارلمانی جهاد کشاورزی ارائه کردم او اول بی توجه به نامه شد و من نیز از کنار او رد شدم و رفتم اما هنوز از کنار آقایی نگذشته بودم که ایشان شروع به داد و فریاد کرد و یقه لباسش را باز کرد و نمایندگان وی را از صحن علنی خارج کردند.

  نماینده مردم آمل در مجلس گفت: صحبت ما با وزیر جهاد کشاورزی این است که در حالی که کشاورز هنوز محصول برنج خود را برداشت نکرده است چرا باید واردات برنج انجام شود.

  وی در ادامه به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: طبق اقتصاد مقاومتی برنج وارداتی کشور باید ۵۰۰ تن باشد چرا که دو میلیون برنج تولیدی کشور توسط کشاورز در داخل کشور تولید می شود چرا در زمانی که کشاورز هنوز محصولش را برداشت نکرده و زمانی نیز به برداشت برنج باقی نمانده وزارت جهاد کشاورزی حکم به واردات برنج آن هم بی حد و حصر می کند.

  یوسفیان ملا در پایان گفت: اختلاف ما با معاون پارلمانی وزارت جهاد حل شد و دیگر مشکلی بین ما و وی وجود ندارد.

  گفتنی است پس از خارج کردن معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی از صحن علنی توسط جمعی از نمایندگان او پس از گذشت چند دقیقه ای با لب هایی خندان و رویی گشاده به صحن علنی باز گشت و دکمه های لباس خود را بسته بود.

   

  لحظه یقه درانیدن معاون وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی مجلس + فیلم  لینک دانلود

  برچسب ها :

  نظرات