آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5472
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اقدام قهرمانانه یک متهم، پلیس را شوکه کرد

  آوای شمال/ دوربین مداربسته یک اداره پلیس در آمریکا تصاویری را ضبط کرد که برای هر بیننده‌ای دور از انتظار بود. نوجوان سیاهپوست ١٧ ساله درحالی‌که در اتاق رزرو اداره پلیس با دست‌های دستبند‌زده نشسته بود با صحنه عجیبی روبه‌رو شد. افسر پلیس درحالی‌که مشغول رسیدگی به پرونده سرقت این پسر متهم بود ناگهان دچار […]

  آوای شمال/ دوربین مداربسته یک اداره پلیس در آمریکا تصاویری را ضبط کرد که برای هر بیننده‌ای دور از انتظار بود. نوجوان سیاهپوست ١٧ ساله درحالی‌که در اتاق رزرو اداره پلیس با دست‌های دستبند‌زده نشسته بود با صحنه عجیبی روبه‌رو شد.

  افسر پلیس درحالی‌که مشغول رسیدگی به پرونده سرقت این پسر متهم بود ناگهان دچار حمله قلبی شد. دستانش را روی قفسه سینه‌اش می‌فشرد و با تکان‌های شدید روی زمین افتاد. این صحنه کافی بود تا متهم برای فرار و برداشتن کلید دستبندش وارد عمل شود؛ فرصت فرار متهم فراهم شده بود، پسرک از روی صندلی بلند شد، مرد پلیس را صدا زد و سپس با حرکتی انسان دوستانه درحالی‌که تا آن لحظه تنها یک سارق حرفه‌ای بود جایش را با یک قهرمان عوض کرد.

  به سمت در رفت و با فریاد از همکاران پلیس کمک خواست. چند ثانیه بعد ماموران پلیس وارد اتاق شدند. پسرک سیاهپوست جایی را نشان می‌داد که افسر پرونده روی زمین افتاده بود و چند ثانیه بعد مرد پلیس با کمک همکارانش به بیمارستان منتقل شد و از مرگ نجات پیدا کرد. پزشکان گفته بودند که اگر چند دقیقه دیرتر اقدام به نجات او کرده بودند این افسر پلیس جانش را از دست می‌داد.
  تفکر سریع و چالش‌برانگیز این سارق سابقه‌دار خیلی زود سوژه فضای مجازی شد، حالا اما «جمال راتلج» سارق، سیاهپوستی که با تصمیم سخاوتمندانه‌اش در آن لحظه حساس، همه را غافلگیر کرده بود از طرف پلیس فلوریدا  لقب سارق قهرمان گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات