آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 6 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5466
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری زوج سارق مسلح

  آوای شمال/ سرهنگ غلامحسین مهدی پور فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در پی شکایت فردی به پلیس راه اتوبان کاشان – اصفهان مبنی بر اخاذی سرنشینان یک دستگاه خودروی ریو از وی، پس از استعلام صورت گرفته مشخص شد، خودروی مذکور از شهرستان ساوجبلاغ (استان البرز)به سرقت رفته است. وی افزود: بلافاصله اکیپی از واحد […]

  آوای شمال/ سرهنگ غلامحسین مهدی پور فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در پی شکایت فردی به پلیس راه اتوبان کاشان – اصفهان مبنی بر اخاذی سرنشینان یک دستگاه خودروی ریو از وی، پس از استعلام صورت گرفته مشخص شد، خودروی مذکور از شهرستان ساوجبلاغ (استان البرز)به سرقت رفته است.

  وی افزود: بلافاصله اکیپی از واحد گشتی پلیس آکاهی این فرماندهی به محل اعزام و خودروی سرقتی را که در مسیر جاده بر اثر تصادف و بر خورد با گاردریل دچار نقص فنی شده بود را با همکاری عوامل پلیس راه متوقف و یک زن و شوهر که مرتکب اخاذی شده بودند را برای بررسی بیشتر به اداره آگاهی منتقل کردند.

  وی گفت: در تحقیقات و بررسی های تخصصی مشخص شد این زوج ساکن کرج دارای سه فقره سابقه سرقت به صورت مسلحانه ، تخریب و آزار و اذیت و تهدید با چاقو ،سرقت وجه نقد ، سرقت گوشواره از دختر بچه ها با تهدید چاقو و سرقت النگو هستند.

  سرهنگ مهدی پور افزود: متهم اصلی این پرونده که در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشتند به اخاذی های سریالی با همدستی همسرش اعتراف کرد و گفت به عنوان مسافر خودروی مسروقه را در شهر کرج دربست کرایه کرده و به طرف کیانمهر حرکت کردیم. در طول مسیر با استفاده از تاریکی شب و خلوتی جاده، به وسیله چاقو راننده را تهدید و اتومبیل را به سرقت بردیم.

  متهم در ادامه اعترافاتش گفت: ابتدا به طرف شهر خمین، منزل یکی از اقوامم حرکت کردیم و با توجه به درگیریی های اخیر و حضور پررنگ ماموران در آن شهر بلافاصله محل را به مقصد اصفهان ترک کردیم و پس از یک شب سکونت در آنجا به طرف تهران حرکت کردیم که نزدیک کاشان به علت مصرف زیاد شیشه و خواب آلودگی با گاردریل برخورد کردیم که خودرو دچار نقص فنی شد. و توسط ماموران دستگیر شدیم.

  فرمانده انتظامی کاشان گفت: با تشکیل پرونده و پس از هماهنگی با مقام قضایی خودرو تحویل مالباخته شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

  برچسب ها :