آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5430
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حرکت جالب همسر سرمربی تیم ملی در تالار دوحیل

  آوای شمال/ تیم هندبال ایران در حالی دیروز(دوشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در تالار دوحیل قطر برابر کرواسی قرار گرفت که در مقابل خود تیمی مدعی قهرمانی جهان و دارای بازیکنان نامدار را مشاهده می‌کرد. * در دیدار امروز فریادهای ایرانی‌ها در ورزشگاه دیدنی بود؛ فریادهای بروت ماچک زمانی که بازیکنان ایران به […]

  آوای شمال/ تیم هندبال ایران در حالی دیروز(دوشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در تالار دوحیل قطر برابر کرواسی قرار گرفت که در مقابل خود تیمی مدعی قهرمانی جهان و دارای بازیکنان نامدار را مشاهده می‌کرد.

  * در دیدار امروز فریادهای ایرانی‌ها در ورزشگاه دیدنی بود؛ فریادهای بروت ماچک زمانی که بازیکنان ایران به آسانی فرصت خود را از دست می‌دادند و به بازیکنان حریف فرصت گلزنی می‌دادند، بازیکنان ایران که بعد از گلزنی با فریادهای خود سختی مصاف با یکی از قدرت‌های هندبال جهان را به رخ می‌کشیدند و فریاد تماشاگران ایرانی که تا آخرین لحظه از تیم ایران حمایت کردند.

  * صادقی و کرمیان دیگر بازیکنان ایران بودند که در نیمه دوم بازی با کرواسی ماچک فرصت داد تا در ترکیب تیم قرار بگیرند و ترکیب دگرگون شده امروز (دوشنبه) ماچک کامل شود.

  * همسر بروت ماچک سرمربی تیم ملی هندبال که خودش هم در این رشته فعال بوده در تالار دوحیل حضور داشت و با هیجان تیم ایران را تشویق کرد.

  * در لحظات ابتدایی نیمه دوم زمانی که تیم هندبال ایران توانست اختلاف خود با کرواسی را تا ۴ امتیاز کاهش دهد، تماشاگران ایرانی به شدت ملی‌پوشان کشورمان را تشویق کردند و در مقابل تماشاگران کرواسی در سکوت فرو رفته بودند. برخی از هواداران کروات مضطرب با اشاره دست به یکدیگر از وضعیت بازی ابراز نگرانی می‌کردند.

  * تعدادی از کارگران قطری با لباس شخصی در تالار دوحیل حضور داشتند و در زمان حمله هر ۲ تیم به تشویق مشغول بودند. گویا این بخشی از پروژه تماشاگرسازی قطر برای جام جهانی است تا سکوهای خالی ورزشگاه‌ها را با این کارگران پر کنند و جام جهانی هندبال فرصت تمرین پیش از جام جهانی فوتبال را به آنها داده است.

  * با وجود ایجاد اختلاف امتیاز زیاد در لحظات پایانی تماشاگران ایرانی به شدت تیم ایران را تشویق کردند.

  * سعید برخورداری و مجتبی حیدرپور از ایران بعد از بازی تست دوپینگ دادند

  برچسب ها :

  نظرات