آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5412
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۴
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  انتظاراتتان را بالا ببرید، گلکسی S6 با بدنه فلزی و قاب شیشه‌ای وارد می‌شود!

  آوای شمال/ نقطه ضعفی که تاکنون محصولات سامسونگ داشتند جنس بدنه آن‌ها بود که این کمپانی در چند محصول اخیر خود سعی کرد پلاستیک را جایگزین فلز نماید تا در این زمینه نیز نقطه ضعفی نداشته باشد و دهان منتقدین را ببندد! با معرفی گلکسی نوت ۴ که قاب فلزی داشت اغلب افراد انتظار داشتند […]

  آوای شمال/ نقطه ضعفی که تاکنون محصولات سامسونگ داشتند جنس بدنه آن‌ها بود که این کمپانی در چند محصول اخیر خود سعی کرد پلاستیک را جایگزین فلز نماید تا در این زمینه نیز نقطه ضعفی نداشته باشد و دهان منتقدین را ببندد! با معرفی گلکسی نوت ۴ که قاب فلزی داشت اغلب افراد انتظار داشتند که پرچم‌دار بعدی این شرکت نیز که گلکسی S6 نام دارد، دارای چنین بدنه‌ای باشد و تصاویر و شایعات منتشر شده نیز حاکی از آن بودند.

  samsung-galaxy

  اما امروز شایعات و اخبار جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ تصمیم دارد یک تافته جدا بافته را روانه بازار کند که تاکنون چنین چیزی را از سوی سامسونگ ندیده‌ایم. همان‌طور که از پروژه صفر معلوم بود، سامسونگ تصمیم بر طراحی مجدد پرچم‌دار جدید خود داشت که اکنون زمزمه‌هایی از آن به گوش می‌رسد.

  بر اساس اخبار منتشر شده، سامسونگ تصمیم دارد گلکسی S6 را با فریم فلزی و قاب پشتی شیشه‌ای تولید کند که در واقع باید بگوییم هنر کرده است! سری Z سونی که قاب پشتی شیشه‌ای دارند تاکنون مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و البته قاب فلزی نیز دوست‌داران خاص خود را دارد. حال ادغام این دو مواد می‌تواند تحولی برای سامسونگ باشد.

  البته در صورت که قاب پشتی شیشه‌ای باشد باید فکر باتری قابل تعویض توسط کاربر را از ذهن خود دور کنید زیراکه در این صورت امکان نخواهد داشت. حال باید تا یک ماه دیگر و کنفرانس MWC شهر بارسلونا منتظر بمانیم تا با فرزند جدید سامسونگ آشنا شویم. نظر شما در این خصوص چیست؟

  برچسب ها :

  نظرات