آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5388
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اهانت به ساحت همه ادیان الهی محکوم است

  آوای شمال/ کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت روز غزه اهانت به ساحت مقدسات مسلمانان و تمام ادیان الهی را محکوم کرده و بر لزوم هوشیاری در برابر این نیرنگ شوم مذهبی تاکید کرد. در ابتدای این بیانیه آمده است: از زمان پیروزی قاطع جنبش مقاومت اسلامی در انتخابات […]

  آوای شمال/ کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت روز غزه اهانت به ساحت مقدسات مسلمانان و تمام ادیان الهی را محکوم کرده و بر لزوم هوشیاری در برابر این نیرنگ شوم مذهبی تاکید کرد.

  در ابتدای این بیانیه آمده است: از زمان پیروزی قاطع جنبش مقاومت اسلامی در انتخابات دموکراتیک مجلس قانون‌گذاری فلسطین و تشکیل دولت با نخست‌وزیری از اعضاء مقاومت، جبهه سیاسی جدیدی علیه اشغالگران گشوده شد، اما با وجود ادعای آزادی‌طلبی صهیونیست‌ها اراده مردمی در سازش ناپذیری و نفی مذاکره و تأکید مقاومت را در قالب مجلس و دولت برنتابیدند.

  این بیانیه می‌افزاید: دولت مردمی مقاومت را در ابتداء در غزه محدود کرده و سپس با قطع کمک‌ها آن را ناکارآمد نمود و سعی داشتند تا با محاصره همه‌جانبه آن را ساقط نمایند و وقتی در بکارگیری تمام روش‌ها ناکام ماندند طی سه جنگ ۲۲ روزه، ۸ روزه و ۵۱ روزه در صدد محو آن برآمدند و الحمدالله در تمامی این نبردهای نابرابر، شکستی خفت‌بار را پذیرفتند و عقب نشستند.

  در ادامه این بیانیه آمده است: اقدام همزمان و شدید غرب و صهیونیسم در برابر عناصر جبهه مقاومت از جمله ایران، سوریه، حزب‌الله و غزه ظرف ده سال اخیر، ادبیات مقاومت در جهان را نهادینه کرد و یک هماورد جهانی را در سطوح مختلف پدید آورد که رسانه‌ها بخشی از آن را منعکس و دستاوردهایی همچون راه‌اندازی کاروان آزادی با حضور ۴۰ ملیت و کاروان آسیایی برای شکست حصر غزه را رقم زد.

  این بیانیه می‌افزاید: تحریم همه جانبه ایران اسلامی به بهانه دستیابی به بمب و سلاح هسته‌ای،‌محاصره و جنگ علیه مردم مظلوم غزه، تهاجم بی رحمانه و همه‌جانبه علیه ملت سوریه و جنگ و خونریزی علیه رزمندگان حزب‌الله در لبنان همگی تاوان مقاومت ضدصهیونیستی در عصر حاضر است و بیانگر مقاومتی سازش‌ناپذیر در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار که نمود آن آمریکا و تبلور منطقه‌ای آن کیان صهیونیستی است.

  در ادامه این بیانیه آمده است: احساس خطر صهیونیسم و غرب از جبهه مقاومت که در جنگ ۳۳ روزه در برابر حزب‌الله علنی شد، با یک راهبرد باطل همچون اختلاف شیعه و سنی تبعات شومی داشت که هم‌اکنون با نمایش رسوای شارلی ابدو و اهانت به مقدسات مسلمانان، در بعدی وسیع‌تر در حال پیگیری است و یقینا آتش این فتنه می‌رود که دامان کثیف و مملو از توطئه و تبانی علیه اسلام انقلابی را بگیرد و لازم است که مسلمانان و تمام موحدین جهان با هشیاری شایسته در این جنگ مذهبی، راه عقلانیت و بصیرت پیشه کنند تا ناخواسته هیزم خودسوزی خود را فراهم کند.

  این بیانیه تصریح می‌کند: غزه مقاوم، نمادی از ایستادگی بر اصول و سازش‌ناپذیری در برابر اشغال است که در لبنان و سوریه و ایران سرمشق‌هایی به بشریت داد تا در پرتو آن راه آزادگی و انسانیت را فراگیرند و جهانی کنند.

  این بیانیه تأکید می‌کند: راهبرد مقاومت،‌راهبردی فصلی، موسمی و مناسبتی نیست که تنها در ۲۹ دی ماه هر سال بزرگ داشته شود بلکه روندی مستمر، مؤثر و هدفمند است که در تمام جبهه‌های ضدصهیونیستی، نقشه راه آزادگان است و مسلمانان آگاه در این نبرد جهانی پیشرو هستند تا به فرموده رهبر عزیزمان همچون غزه مقاوم تسلیح و مجهز به سلاح از هر حیث شوند تا در برابر انواع توطئه‌ها هم از دستاوردهای مادی خود دفاع کنند و هم میراث معنوی خود را از گزند کژاندیشان و دسایس مذهبی صهیونیان مصون دارند.

  کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در پایان ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدسات مسلمانان و تمام ادیان الهی و هوشیاری در برابر این نیرنگ شوم مذهبی از تمام آزادگان و مسلمانان به ویژه هم‌وطنان ایران اسلامی خواست تا ضمن استمرار مقاومت در برابر زیاده‌خواهی غرب و صهیونیسم بر گسترش جبهه مقاومت در تمام عرصه‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی، درس غزه مقاوم را وسعتی جهانی بخشند.

  برچسب ها :

  نظرات