آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5351
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  «نصرالله» احتمالاً یکشنبه آینده سخنرانی کند

  آوای شمال/ «سید حسن نصرالله» دبیر حزب الله لبنان قبل از وقوع حمله موشکی رژیم صهیونیستی به حومه شهرک «قنیطره» سوریه، قرار بود در سالروز ترور شهید «عماد مغنیه» سخنرانی کند ولی به احتمال زیاد یکشنبه آینده درباره جنایت اخیر دشمن صهیونیستی سخنرانی کند. شهید مغنیه یک از فرماندهان برجسته مقاومت اسلامی در سال ۲۰۰۸ […]

  آوای شمال/ «سید حسن نصرالله» دبیر حزب الله لبنان قبل از وقوع حمله موشکی رژیم صهیونیستی به حومه شهرک «قنیطره» سوریه، قرار بود در سالروز ترور شهید «عماد مغنیه» سخنرانی کند ولی به احتمال زیاد یکشنبه آینده درباره جنایت اخیر دشمن صهیونیستی سخنرانی کند. شهید مغنیه یک از فرماندهان برجسته مقاومت اسلامی در سال ۲۰۰۸ در دمشق به شهادت رسید.

  گزارش روزنامه السفیر حاکی است که تا ساعات پایانی شب گذشته تحقیقات حزب الله به منظور پاسخ گفتن به بسیاری از سئولات کامل نشده بود و لذا سید حسن نصر الله سخنرانی نکرد. مقاومت اسلامی در حال تحقیق درباره مقولاتی از جمله ماهیت عملیات، احتمال بروز اشتباه فنی یا امنیتی (مانند اعلام قبلی درباره سفر گروه به منطقه) یا احتمال وجود مزدوران در صف‌های حزب الله است.

  این گزارش حاکی است که جنگنده‌ها و بالگردهای صهیونیستی پیش از اجرای عملیات در آسمان منطقه به پرواز در آمده بودند و این موضوع به معنی این است که احتمالا در حال رصد کاروان مقاومت قبل از رسیدن به منطقه بودند.

  بر اساس این گزارش، پاسخ حزب الله در شرایط، زمان و روش ویژه‌ای صورت خواهد گرفت و سید حسن نصر الله بزودی درباره این موضوع سخنرانی خواهد کرد ولی زمان سخنرانی دبیر کل حزب الله هنوز به طور قطعی مشخص نیست. قبل از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به قنیطره قرار بود سید حسن نصرالله در در ۱۶ فوریه آینده در سالروز ترور شهید «عماد مغنیه» سخنرانی کند ولی اکنون به احتمال زیاد یکشنبه آینده طی مراسم بزرگی در ضاحیه جنوبی درباره جنایت اخیر دشمن صهیونیستی سخنرانی کند.

  یک بالگرد رژیم صهیونیستی روز یکشنبه گذشته، شماری از نیروهای مقاومت اسلامی را درحومه شهرک قنیطره سوریه هدف قرار داد و با شلیک دو موشک شش رزمنده حزب‌الله از جمله «جهاد مغنیه» فرزند عماد مغنیه، و همچنین سردار «محمد علی الله‌دادی» از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به شهادت رساند.  

  برچسب ها :

  نظرات