آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , Wednesday 17 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5326
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  امارات چگونه شکار تار عنکبوت پرتغالی شد؟ +جدول

  آوای شمال/ تیم‌ ملی فوتبال کشورمان در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا به مصاف امارات رفت و موفق شد حریفش را با تک گل رضا قوچان‌نژاد از پیش‌رو بردارد. به این ترتیب ایران به عنوان تیم نخست گروه C راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا شد. (جزئیات […]

  آوای شمال/ تیم‌ ملی فوتبال کشورمان در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا به مصاف امارات رفت و موفق شد حریفش را با تک گل رضا قوچان‌نژاد از پیش‌رو بردارد. به این ترتیب ایران به عنوان تیم نخست گروه C راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا شد. (جزئیات و اطلاعات کامل دیدار ایران – امارات)

  آمار کلی این بازی به شرح زیر است:

  گل:
  ایران: یک
  امارات: صفر

  تعداد کل شوت‌ها:
  ایران: ۱۲
  امارات: ۱۰

  تعداد شوت در چارچوب:
  ایران: ۴
  امارات: صفر

  شوت بلوکه شده‌:
  ایران: ۵
  امارات: ۳

  درصد مالکیت توپ:
  ایران: ۳۲٫۳
  امارات: ۶۷٫۷

  آفساید:
  ایران: ۲
  امارات: یک

  کرنر:
  ایران: ۱۰
  امارات: ۴

  تعداد کل پاس‌ها:
  ایران: ۲۵۹
  امارات: ۵۹۲

  درصد دقت پاس:
  ایران:  ۷۱٫۸
  امارات: ۸۷

  تعداد سانترها:
  ایران: ۲۷
  امارات: ۱۰

  تعداد تکل‌ها:
  ایران: ۱۹
  امارات: ۱۴

  تعداد خطا:
  ایران: ۱۹
  امارات: ۱۲

  کارت زرد:
  ایران: ۳
  امارات: یک

  کارت قرمز:
  ایران: صفر
  امارات: صفر

  اما عملکرد فردی این دیدار را با هم بررسی می کنیم:

  ارتش کی‌روش مطابق انتظار دست از احتیاط بر نداشت تا برابر امارات هم آرایش دفاعی بگیرد با این حال تفکرات مرد پرتغالی بالاخره امارات و مربی ایرانی اش مهدی علی را در دقیقه ۱+۹۰ از پا در آورد.

  همواره آمار زبان گویای نتایج هستند، بررسی بازی آخر گروه سوم جام ملت‌های آسیا نشان می‌دهد تفکرات مرد پرتغالی چطور در شرایط حساس و البته مکان‌های لازم به ثمر رسیده است.

  ** برتری کاذب امارات

  سربازان کی‌روش اکثر زمانهای بازی ترجیح دادند بدون توپ باشند. مالکیت بازی ۶۷٫۷ به ۳۲٫۳ در دست امارات بود با علم به این نکته که آنها گرفتار سیستم دفاعی عنکبوتی کی‌روش بودند.

  اماراتی ها بالاجبار ۱۰ مرتبه اقدام به شوتزنی کردند و البته ۲۰ مرتبه برنامه‌های هجومی‌شان توسط بازیکنان ما با تخریب روبرو شد. جالب اینکه امارات علی رغم در دست داشتن توپ در بسیاری از زمان‌های مسابقه نتوانست حتی یک مرتبه ضربه ای در چارچوب دروازه حقیقی  داشته باشد. در مقابل این ما بودیم که ابتدا دوئل بر سر توپها را ۵۲٫۲ به ۴۷٫۸ بردیم و بعد در قبال ۱۰ شوت بی‌ثمر حریف ۱۲ ضربه زدیم که ۴ تا از آنها درون چارچوب دروازه ماجد ناصر بود.


  ** آمار گویا

  جالب اینکه امارات روی کاغذ حدود ۷۰ درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشت اما این تیم کی روش بود که در مقابل ۴ کرنر حریف ۱۰ مرتبه صاحب ضربات خطرآفرین کرنر شد. ما حتی در آمار آفساید ها هم ۱-۲ از حریف پیش آفتادیم. تازه به این موارد جدا از گل قوچان نژاد صحنه برخورد ابتدایی نیمه اول میان سردار آزمون و دروازه بان حریف را هم اضافه کنید که بوی پنالتی می‌داد.


  در زیر عملکرد فردی دو تیم را در قالب یک جدول بیینید:

   
  برای دیدن سایز اصلی روی جدول کلیک کنید

  برای دیدن سایز اصلی روی جدول کلیک کنید

  برچسب ها :

  نظرات