آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 19 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5253
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > فرهنگی
 •   

  زمان ثبت‌نام پنجمین دوره مسابقات ملی طراحی ماشین مشخص شد

  آوای شمال/ پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری اساتید دانشکده‌های مهندسی مکانیک و مهندسی برق، به منظور گسترش مهارت‌های مربوط به طراحی اجزای ماشین، حفظ پویایی در زمینه تدوین فناوری‌های نوظهور، کشف استعدادهای خلاق دانشجویان و گسترش زمینه‌های طراحی وسایل نقلیه پاک در کشور اقدام به برگزاری مسابقه ملی طراحی ماشین کرده است. […]

  آوای شمال/ پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف با همکاری اساتید دانشکده‌های مهندسی مکانیک و مهندسی برق، به منظور گسترش مهارت‌های مربوط به طراحی اجزای ماشین، حفظ پویایی در زمینه تدوین فناوری‌های نوظهور، کشف استعدادهای خلاق دانشجویان و گسترش زمینه‌های طراحی وسایل نقلیه پاک در کشور اقدام به برگزاری مسابقه ملی طراحی ماشین کرده است.

  در همین راستا با توجه به اهمیت و جایگاه موتورسیکلت‌های الکتریکی پنجمین دوره مسابقات ملی طراحی ماشین نیز به موضوع طراحی و ساخت موتورسیکلت الکتریکی می‌پردازد. ایده‌آل مسابقه، رسیدن به موتورسیکلتی برای کاربری شهری است.

  مهلت ثبت نام در این مسابقات از یک الی ۲۰ بهمن ماه سال جاری به صورت اینترنتی و در سایت مسابقه است.

  این مسابقه شامل دو مرحله اصلی یعنی مرحله طراحی و مرحله ساخت است.

  برای ادامه حضور در مسابقه و رسیدن به مرحله ساخت شرکت در مرحله طراحی و کسب حداقل کفایت الزامی است.

  هم چنین در مرحله ساخت، تیم‌ها فرصت دارند تا طراحی خود را به صورت عملی پیاده کرده و در صورت کسب استانداردهای لازم، به مرحله نهایی که همان آزمون‌های مسابقه است راه یابند.

  هر تیم شرکت کننده باید از حداقل شش و حداکثر ۱۴ نفر تشکیل شود پس از اتمام آزمون‌ها و مشخص شدن رتبه تیم‌ها، جوایزی به تیم‌های برتر مرحله ساخت و مرحله طراحی اهدا خواهد شد علاوه بر این تیم‌های برتر مرحله طراحی از حمایت ساخت نیز برخوردار خواهند شد.  

  زمان‌بندی مرحله ساخت به شرح زیر است:

  مراحل مسابقه

  زمان شروع

  زمان خاتمه

  طراحی مفهومی

  ۱۵ اسفند ۹۳

  ۲۵ فرودین ۹۴

  طراحی اجزا

  ۵ اردیبهشت ۹۴

  ۳۰ خرداد ۹۴

  ساخت موتورسیکلت

  ۱۵ تیر ۹۴

  ۲۵ آبان ۹۴


  علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه برگزاری مسابقه به پایگاه اینترنتی www.imdc.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۶۶۰۲۲۷۳۶-۰۲۱ و ۶۶۱۶۴۶۶۵-۰۲۱ تماس حاصل بفرمایند.

  برچسب ها :

  نظرات