آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ , Sunday 18 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 52441
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد

  اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران/ترافیک روان در محورها

  رئیس پلیس‌راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در تمام محورهای استان عادی و روان است.

  آوای شمال/ جعفر محمدنژاد گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در تمامی محورهای مازندران به‌ صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

  وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت روزهای چهارشنبه هشت، پنج‌شنبه ۹ و جمعه ۱۰ اردیبهشت‌ماه در تمام بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

  رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان موا سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه هشت، پنج‌شنبه ۹ و جمعه ۱۰ اردیبهشت‌ماه از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  این مسئول یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه هشت و جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

  محمدنژاد با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه تا ۲۴ همان روز از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

  وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای استان، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

  رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

   

  برچسب ها :

  نظرات