آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ , Friday 19 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 52254
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سردار دهقان: اقتصاد درون‌زا با دستان کارگران ایرانی شکل می‌گیرد

  وزیر دفاع گفت: اقتصاد درون‌زا و پویا با دستان توانمند و تلاش کارگران ایرانی شکل می‌گیرد.

  سردار دهقان: اقتصاد درون‌زا با دستان کارگران ایرانی شکل می‌گیرد آوای شمال/ سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت هفته کارگر در جمع کارکنان وزارت دفاع از کارگران و صنعت‌گران زحمت‌کش در حوزه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدماتی به‌عنوان پایه و سرمایه اصلی صنعت و تولید کشور یاد کرد و گفت: همت، پشتکار، مهارت، مقاومت، اقدام و عمل کارگران ایران اسلامی تضمین‌کننده پیشرفت و تعالی و تحقق بخش سند چشم‌انداز بیست ساله کشور است.

  وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و ایثار خیل عظیم کارگران در صحنه‌های گوناگون انقلاب اسلامی به‌ویژه هشت سال دفاع مقدس افزود: کارگران در آن دوران حماسی نه تنها در عرصه کار و تولید بلکه در عرصه رزم و جهاد در خطوط مقدم نبرد با تقدیم هزاران شهید و جانباز نقشی بی‌بدیل در رهایی کشور از اشغال متجاوزان بعثی ایفاء کردند.

  وزیر دفاع با بیان اینکه صنعت دفاعی کشور نیز امروز مرهون کار، تلاش و زحمات بی‌دریغ کارگران و صنعت‌گران این حوزه مهم و راهبردی است، تصریح کرد: دستاوردهای سترگ وزارت دفاع در حوزه‌های موشکی، هوایی، زمینی و دریایی حاصل دست رنج، همت و همیت صنعت‌گران و کارگران صنعت دفاعی است که با عشق و ایمان و دانش و فناوری نیازمندی بخش‌های مختلف دفاعی را به شایستگی تأمین می‌کنند.

  سردار دهقان توجه به نیازها و دغدغه‌های این قشر عزیز و عزتمند را بسیار حائز اهمیت و ضروری توصیف کرد و گفت: رفع دغدغه‌ها و ارتقا منزلت و معیشت کارگران از اولویت‌های اصلی دولت خدمت گذار به شمار می‌رود.

  وی تاکید کرد: امروز شریان‌های اقتصادی کشور نیازمند کار مضاعف و تلاش بی‌وقفه کارگران و صنعت‌گران توانمند این مرز و بوم است و ما با همه وجود خدمات و زحمات آنان را ارج نهاده، قدردان آنان هستیم.

  وزیر دفاع گفت: اقتصاد درون‌زا، مولد و پویا با دستان توانمند و تلاش کارگران ایرانی شکل می‌گیرد.

  سردار دهقان در پایان با تبریک روز کارگر به همه کارگران خدوم و زحمتکش ایران اسلامی تاکید کرد: در مجموعه عظیم وزارت دفاع و صنایع وابسته، کارگران و صنعت گران نقش‌آفرین، نیروبخش  قدرت دفاعی و تحکیم بخش اقتدار ملی هستند.

  برچسب ها :

  نظرات