آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ , Tuesday 13 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 52086
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  حمایت مجید مجیدی از جشنواره مدافعان حرم

  نخستین دوره جشنواره فیلم مدافعان حرم به دبیری حمید یادروج در سطح ملی و در دو بخش مستند و نماهنگ به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی 5 خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

  آوای شمال/ مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمد(ص)» افزود: اگر جشنواره فیلم مدافعان حرم بتواند در زمینه اعتقادی فرهنگ سازی کند بی شک، نفس برگزاری این جشنواره بسیار ارزشمند خواهد بود. اما اگر گذرا از آن عبور کند حتما ثمری نخواهد داشت. این درحالی است که تاکید می کنم نفس جشنواره مدافعان حرم، یک دستاورد بزرگ و مقدس است.
  این کارگردان بین المللی سینمای ایران با بیان اینکه وقتی پای اعتقادها، باورها و ارزش ها در میان باشد مرزها رنگ می بازند و مرزی در میان نخواهد بود یادآور شد: این نشان دهنده رشد و بلوغ انقلاب و مسائل اعتقادی ما است چرا که در عرصه های نبرد این باورها و اعتقادهاست که همه چیز را رقم می زند. به همین جهت بود که خیلی‌ها رفتند و از این اعتقاد دفاع کردند و به صورت گمنام جان خود را در کف اخلاص گذاشتند و شهید شدند.
  کارگردان آواز گنجشک ها بیان کرد: اگر جشنواره فیلم مدافعان حرم بتواند در سطحی برگزار شود که ارتقاء این حرکت معنوی را به منصه ظهور برساند حتما حرکت مثبت و خوبی خواهد بود به شرطی که تبدیل به گزارش کار نشود بلکه این نگاه را تبیین کند که ارزشها مرز نمی‌شناسند.
  گفتنی است؛ نخستین دوره جشنواره فیلم مدافعان حرم به دبیری حمید یادروج در سطح ملی و در دو بخش مستند و نماهنگ به همت خبرگزاری فارس و با همکاری موسسه فرهنگی هنری کتیبه نوای فاطمی ۵ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود. فیلمسازان تا ۱۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند آثار خود را با مراجعه به سایت www.modafeanfilmfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

  برچسب ها :

  نظرات