آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ , Tuesday 23 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 51947
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > گزارش تصویری
 •   

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد:

  آمار بالای دیابت در مازندران جدی گرفته شود

  مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد با ابراز نگرانی از آمار بالای دیابت در مازندران گفت: این مشکل باید جدی گرفته شود.

  آوای شمال/ عباس توان در حاشیه زنگ سلامت محمودآباد با بیان اینکه هر سال یکی از معضلات جهانی به عنوان شعار روز جهانی بهداشت مطرح می شود تا همه دست اندرکاران برای حل آن تلاش کنند، افزود: با توجه به وجود آمار بالای بیماران مبتلا به دیابت در مازندران این بیماری از جمله مشکلات جدی در جامعه است که باید جدی گرفته شود.

  مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد با اشاره به این که امسال “غلبه بر دیابت” به عنوان شعار سازمان جهانی بهداشت انتخاب شده است، به تشریح برنامه های هفته سلامت پرداخت و افزود: برنامه های مختلفی با محوریت تبیین شعار امسال در سطح شهرستان برگزار می شود.

  یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد هم در ابتدای این مراسم با گرامیداشت هفته سلامت، ارتقاء شاخص های بهداشتی درمانی را مرهون همکاری نهادها و اقشار مختلف جامعه دانست و افزود: همه دستگاه های اجرایی باید برای ارتقا سلامت با شبکه بهداشت و درمان شهرستان تعامل سازنده داشته باشند.

  در ادامه حجت الاسلام سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد در سخنانی به رعایت بهداشت و نعمت سلامتی در آموزه های دینی اشاره کرد و گفت: امنیت و سلامتی دو نعمت مهم از نعمات الهی دانست.

  در پایان این مراسم کارگاه آموزشی طراحی پوستر با حضور دانشجویان با موضوع شعار امسال سازمان جهانی بهداشت«غلبه بر دیابت» برگزار و به شرکت کنندگان، لوح سپاس و هدایایی اهداء شد.

   

  تصاویری از نواخته شدن زنگ سلامت را ببینید:

   


  نظرات