آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5168
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی > فرهنگی
 •   

  جوامع غربی از گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی هراس دارند

  آوای شمال/ سید داوود موسوی صبح امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی محمودآباد با حضور همه مسولان شهرستان عنوان کرد: در هیچ جای دنیا سراغ نداریم  انقلابی مانند انقلاب اسلامی ایران که جوشیده از دل ملت است به وجود آمده باشد و با وجود تمام سختی ها، قدرتمندانه به راه خود ادامه دهد. موسوی افزود: […]

  آوای شمال/ سید داوود موسوی صبح امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی محمودآباد با حضور همه مسولان شهرستان عنوان کرد: در هیچ جای دنیا سراغ نداریم  انقلابی مانند انقلاب اسلامی ایران که جوشیده از دل ملت است به وجود آمده باشد و با وجود تمام سختی ها، قدرتمندانه به راه خود ادامه دهد.

  موسوی افزود: انقلاب اسلامی ایران با شکستن ابهت حکومت چندصد ساله طاغوت، الگویی مناسب برای همه آزادی خواهان و مستضعفان شد تا در برابر ظلم زورگویان سکوت نکرده و برای احقاق حق خود به پا خیزند.

  امام جمعه محمودآباد دهه فجر را یکی از مهمتری ایام فرخنده در تقویم ایران اسلامی دانست و عنوان کرد: با اینکه ۳۶ سال از عمر با برکت انقلاب می گذرد، هنوز هم تحلیلگران و سیاسیون غرب نتوانسته اند تحلیل مناسبی از انقلاب ایران داشته باشند و در حیرت پیدایش این انقلاب بزرگ به رهبری پیر فرزانه ای چون امام خمینی(ره) مانده اند.

  وی تصریح کرد: زمانی به امریکا می گفتند ابر قدرت ولی به برکت وجود نظام قدرتمند جمهوری اسلامی، امروز می بینیم که نه تنها آمریکا، بلکه دیگر کشورهای غربی نیز در مقابل ایران عاجز مانده اند که بارزترین مشخصه آن اصرار غرب به مذاکرات با ایران است.

  موسوی برگزاری مراسم ایام دهه فجر را مهم قلمداد کرد و اظهار داشت: باید با برنامه ریزی صحیح و با مشارکت آحاد مردم، این ایام را به بهترین شکل گرامی بداریم چون دهه فجر ریشه در تاریخ ما دارد و بسیار مقدس است.

  امام جمعه محمودآباد افزود: دهه فجر نباید محدود به ادارات و افراد خاص شود بلکه شایسته است از حضور همه مردم بهره مند شویم تا کودکان ما هم بدانند که این انقلاب چگونه به بزرگترین انقلاب مردمی جهان تبدیل شده است.

  رئیس شورای فرهنگ عموی شهرستان محمودآباد در پایان با محکوم کردن هتاکان و جوامع غربی برای اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی(ص) خاطرنشان کرد: این توطئه‌ها برای این است که جوامع غربی از گسترش فرهنگ ایرانی اسلامی در جهان به شدت هراس دارند و از هیچ راهی برای ضربه زدن به اسلام کوتاهی نمی کنند که البته به فضل پروردگار متعال تمامی این توطئه ها خنثی شده و از بین می رود.

  برچسب ها :

  نظرات