آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  ۳۶برنامه فرهنگی ورزشی در سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای شمال ورزش همگانی را گامی مهم در راستای ایجاد تنوع و نشاط بیشتر و فرصتی برای بروز قابلیت های فردی و فرآیند جامعه پذیری عنوان کرد. وی افزود: با توجه به منویات مقام  معظم رهبری، باید برای  ورزش جوانان و همه اقشار جامعه […]

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای شمال ورزش همگانی را گامی مهم در راستای ایجاد تنوع و نشاط بیشتر و فرصتی برای بروز قابلیت های فردی و فرآیند جامعه پذیری عنوان کرد.

  وی افزود: با توجه به منویات مقام  معظم رهبری، باید برای  ورزش جوانان و همه اقشار جامعه فکر اساسی کرد که  لازمه این  اقدام  آن است که جاذبه های ورزش را شناخته و تدابیر لازم  برای ایجاد  اشتیاق و انگیزه را  عملی کنیم.

  رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: ضریب ورزش همگانی در محمودآباد در حال حاضر ۲۹ درصد است که با توجه به سیاست های تدوین شده اداره ورزش و جوانان شهرستان، و با توجه به افق ۶ ساله ای که مد نظر داریم، در سال ۱۴۰۰ به رشد ۳۵ درصدی می رسد.

  پهلوان با اشاره به اینکه افرادی که حداقل دو جلسه در هفته ورزش می کنند به نام ورزشکار سازمان یافته شناخته می شوند افزود: در سال ۹۲ تعداد ورزشکاران سازمان یافته شهرستان ۳۸۰۰ نفر بوده که در سال جدید با رشد جمعیت ورزشکار این عدد به ضریب ۵/۱ جمعیت شهرستان،یعنی بیش از ۵ هزار نفر رسیده و این امر حاکی از رشد ۲۵ درصدی در سال ۹۳ است که در چشم انداز ۶ ساله،به ضریب ۸ درصد از جمعیت کل شهرستان خواهیم رسید.

  وی از برگزاری ۳۶ برنامه فرهنگی ورزشی در سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد و عنوان کرد:

  در ایام دهه فجر برنامه های فرهنگی ورزشی از قبیل برگزاری یادواره شهدای ۳۷ ورزشکار شهید شهرستان و تجلیل از خانواده های عزیز این شهیدان، تقدیر از قهرمانان ملی و بین المللی سال ۹۳ محمودآباد، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با اهداء جوایز نفیس در محمودآباد و سرخ رود، مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی و سایر برنامه ها اجرا می شود.

  برچسب ها :

  نظرات