آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5154
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  جهان اسلام در برهه حساس امتحان قرار دارد

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان در دبیرستان نیکان سرخ‌رود با گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و هفته شورای آموزش و پرورش بیان داشت: شورای آموزش و پرورش در واقع سیاست‌گذار و تصمیم‌ساز مقوله تعلیم و تربیت شهرستان است. وی افزود: این شورا باید در تمامی […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان در دبیرستان نیکان سرخ‌رود با گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و هفته شورای آموزش و پرورش بیان داشت: شورای آموزش و پرورش در واقع سیاست‌گذار و تصمیم‌ساز مقوله تعلیم و تربیت شهرستان است.

  وی افزود: این شورا باید در تمامی موضوعاتی که تعالی و رشد آموزش و پرورش را دنبال می‌کند به‌درستی ورود پیدا کند و نسبت به پیگیری و عملیاتی‌کردن مصوبات خود اهتمام جدی داشته باشد.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به مشکلات مدارس شهرستان تصریح کرد: مشکلات مالکیت زمین‌های برخی از مدارس یکی از موضوعات مطرح‌شده است که با اقدامات به موقع فرماندار، برخی از این مشکلات رفع شد.

  موسوی موضوع مدارس در جوار امامزاده قاسم(ع) این شهرستان را یکی از مسائل مهم آموزش و پرورش تلقی کرد و ادامه داد: براساس توافقات صورت گرفته بین اوقاف و آموزش و پرورش و با توجه به تلاش‌های ارزنده فرماندار به‌زودی شاهد گسترش و توسعه بارگاه مطهر این امامزاده به عنوان یکی از آرزوهای مردم شهرستان هستیم.

  وی با محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) اظهار کرد: جهان اسلام در برهه حساس امتحان قرار دارد و بازهم دستان پلید صهیونیست و غرب یکبار دیگر به پیامبر خوبی‌ها توهین و هتاکی کرد و این مسئله دشمنی یهود نسبت به اسلام که در قرآن کریم به آن اشاره شده است را ثابت می‌کند.

  امام جمعه محمودآباد ادامه داد: همان‌طوری که افکار داعش که محصول خودشان بود به فضل خدا به خودشان برگشت، این توطئه نیز دامن آن‌ها را می‌گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات