آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 51134
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبر داد:

  اتخاذ تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی برق مازندران در فصل تابستان

  مدیرعامل توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد مردم مازندران درتابستان از ما برق می خواهند و باید تهمیداتی را بیندیشم تا مردم در فصل تابستان امسال خاموشی نداشته باشند

  آوای شمال/ مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه درسال ۹۵ میثاق نامه ای را همه مدیران توزیع برق مازندران امضا کردند گفت: کلید موفقیت ها همدلی، همراهی، تعهد، دلسوزی، از خودگذشتگی، تعلق سازمانی، دوری از تفرقه و تلاش برای رضایت بیشتر خالق و مخلوق می باشد.

  وی با اشاره به اینکه مدیرجدید برق آمل از فرزندان شهدا می باشد افزود: تمام فرزندان شهدا الگویی برای دیگران هستند تا در مقابل پدرانشان شرمنده نباشند.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اهداف اصلی و کلان این شرکت در سال ۹۵ را تشریح و افزود: کارکنان این شرکت با تکیه بر الطاف الهی و عنایت ویژه به شعار سال ۹۵ مصمم هستند تا براساس منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت کریمه تدبیر و امید ۱۴ هدف اصلی و کلان را به اجرا درآورند.

  شهابی خدمت شبانه روزی و بی منت به مردم شریف استان، تلاش مضاعف برای رشد و بالندگی و سرافرازی شرکت و تسریع در کار و تکریم ارباب رجوع را از باورهای قلبی مدیران ارشد این شرکت دانست.

  وی با تاکید براینکه شرکت توزیع برق یک شرکت خدماتی و فنی است بیان داشت: ما به دنبال کارکردن هستیم و هر کسی کارکند ما به آن افتخارمی کنیم و نباید کارهای سیاسی در کاراجرایی دخالت داشته باشد.

  مدیرعامل توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد مردم مازندران درتابستان از ما برق می خواهند و باید تهمیداتی را بیندیشم تا مردم در فصل تابستان امسال خاموشی نداشته باشند.

  شهابی با بیان اینکه شهرستان آمل یک شهرستان ویژه می باشد ادامه داد: با پیش بینی انجام شده امسال رینگ ۷۰ درصدی را به آمل تخصیص دادیم و پست برق بابکان هم تقویت خواهد شد و اگر این اقدامات صورت نگیرد قطعا تابستان امسال در آمل مشکل برق خواهیم داشت.

  وی ضمن قدردانی از توجهات نماینده مردم آمل در مجلس نسبت به تامین اعتبارات برای رفع مشکلات برق شهرستان اظهارداشت: مجموعه توانمند، متخصص و متعهد این شرکت در سالی که گذشت توانسته است با ایمان راسخ و اراده قوی و تلاش شبانه روزی گامهای موثر و مفیدی در راستای خدمت صادقانه به ملت فهیم استان بردارد.

  برچسب ها :

  نظرات