آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5100
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرد بیرحم جان همسر و دختر خوانده اش را گرفت

  آوای شمال/ ساعت ۸ صبح سه شنبه بیست و سوم دی امسال مرد رفتگری در حال نظافت جاده منتهی به منطقه صباشهر، شهرستان شهریار بود که با مشاهده جسد دختر پنج ساله ای، سراسیمه خود را به یکی از دفاتر شهرداری در آن حوالی رساند و موضوع را تلفنی به پلیس اطلاع داد. شناسایی دختر […]

  آوای شمال/ ساعت ۸ صبح سه شنبه بیست و سوم دی امسال مرد رفتگری در حال نظافت جاده منتهی به منطقه صباشهر، شهرستان شهریار بود که با مشاهده جسد دختر پنج ساله ای، سراسیمه خود را به یکی از دفاتر شهرداری در آن حوالی رساند و موضوع را تلفنی به پلیس اطلاع داد.

  شناسایی دختر خردسال

  دقایقی بعد کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی غرب استان تهران همراه بازپرس اسماعیل برجسته کشیک ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار در محل حاضر شدند. بررسی های اولیه در صحنه کشف جسد نشان می داد دختر خردسال لباس بیرون از خانه به تن داشته و آثار خفگی روی گردن وی وجود داشت.

  شواهد نشان می داد، از مرگ او حدود ۱۶ ساعت می گذرد و دختربچه در مکان دیگری به قتل رسیده و عامل جنایت جسد او را به آنجا منتقل و رها کرده است. با توجه به سرقت نشدن طلاهای دختربچه احتمال قتل با انگیزه سرقت رد شد.

  با تشکیل پرونده قضایی، کارآگاهان جنایی برای به دست آوردن هویت مقتول به بررسی پرونده کودکان گمشده در مراکز پلیس شهرستان های غرب استان تهران پرداخته تا این که روز بعد اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد زن جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان ملارد و اعلام شکایتی عنوان کرده خواهر جوانش به نام زلیخا و دختر پنج ساله او به نام اسماء ناپدید شده اند و کسی از آنها خبری ندارد.

  کارآگاهان جنایی با اطلاع از موضوع، این زن رابه پلیس آگاهی فراخوانده و با ثبت اظهارات وی متوجه شدند او چند روزی است از خانواده خواهرش خبر ندارد. این زن با حضور در پزشکی قانونی و مشاهده جسد دختر خردسال او را شناخت و عنوان کرد جسد متعلق به خواهرزاده اش اسماء است.

  کشف جسد مادر

  با شناسایی هویت دختر خردسال، جستجوی کارآگاهان برای یافتن مادر و ناپدری او آغاز شد. در ادامه تحقیقات گزارشی در اختیار پلیس قرارگرفت که نشان می داد جسد زن جوانی در ورودی یکی از شهرک های شهرستان ملارد کشف شده است.

  با کشف این جسد کارآگاهان به بررسی هایشان ادامه دادند که معلوم شد جسد متعلق به همان زن گمشده – زلیخا – است که وی نیز براثر خفگی به قتل رسیده بود.

  بررسی ها نشان می داد این مادر و دختر به یک شیوه و از سوی یک نفر به قتل رسیده اند. این درحالی بود که هیچ گونه خبری از ناپدری فراری نبود. به دنبال فرار مرموز این مرد میانسال او به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و سرانجام روز پنجشنبه بیست و پنجم دی امسال شناسایی و دستگیرشد.

  انکار قتل

  ناپدری میانسال با انتقال به پلیس آگاهی مورد بازجویی قرار گرفت اما هر گونه دخالت در قتل این مادر و دختر را انکار کرد. این در حالی بود که کارآگاهان جنایی شواهدی به دست آورده اند که نشان می داد، این مرد مدتی بوده با همسرش اختلاف داشته و زن جوان و فرزندش را به مرگ تهدید کرده بود. با کشف این سرنخ ها، ناپدری میانسال در بازداشت به سر می برد و برای رازگشایی از این دو جنایت، تحقیقات پلیس از تنها مظنون پرونده ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات