آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5076
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پرسپولیس با شوک رفتارعجیب صادقیان آماده دومین بازی شد

  آوای شمال/ پرسپولیسی‌ها در شهر رأس‌الخیمه امارات آخرین روزهای اردوی خود را پشت‌سر می‌گذارند. با هم اتفاقات اخیر را دنبال می‌کنیم. صبح و عصر‌‌؛ وزنه و کار با توپ تمرینات پرسپولیس صبح دیروز در سالن وزنه و از ساعت ۱۰ آغاز شد. بازیکنان که با تمجید کادرفنی بابت تلاش‌شان در بازی با بنیادکار مواجه شده […]

  آوای شمال/ پرسپولیسی‌ها در شهر رأس‌الخیمه امارات آخرین روزهای اردوی خود را پشت‌سر می‌گذارند. با هم اتفاقات اخیر را دنبال می‌کنیم.

  صبح و عصر‌‌؛ وزنه و کار با توپ
  تمرینات پرسپولیس صبح دیروز در سالن وزنه و از ساعت ۱۰ آغاز شد. بازیکنان که با تمجید کادرفنی بابت تلاش‌شان در بازی با بنیادکار مواجه شده بودند، با انگیزه‌های بیشتری کار را دنبال می‌کردند. تمرین عصر نیز انجام کار تاکتیکی و مرور برنامه‌های جدید فنی بود. استارت‌های سرعتی و عبور از یار مقابل به همراه تمرین سانتر از کناره‌ها، مهم‌ترین فعالیت سرخپوشان بود.

  نظم و ترتیب به نفع درخشان
  ماجرای اخراج پیام صادقیان و برخورد قاطعی که حمید درخشان با این بازیکن داشت، سایر بازیکنان را به حفظ نظم تشویق کرد. دیگر کسی جرأت حاشیه‌سازی نداشت. آنها رأس ساعت به محل تمرین می‌رسیدند و دقیقاً کارهای تمرینی را طبق برنامه جلو می‌بردند. شوخی و خنده‌های بی‌خودی در تمرین تعطیل شد تا تمرکز جانشین این مسائل شود. این اولین دستاورد تنبیهی درخشان برای پرسپولیس بود.

  هماهنگی برای ۱-۴-۱-۴
  پرسپولیس در بازی مقابل بنیادکار از سیستم ۱-۴-۱-۴ استفاده کرد. این سیستم به سرخپوشان امکان داد حداقل ۵ بازیکن در فاز تهاجمی و ۵ بازیکن در فاز تدافعی داشته باشند. بازیکنان کناری پرسپولیس بهتر عمل کردند و از سوی دیگر تادئو و رضا خالقی‌فر نیز در خط حمله عملکرد درخشانی داشتند. به نظر می‌رسد سرخپوشان در ادامه لیگ با همین سیستم بازی خواهند کرد.

  علیپور پنج‌شنبه رسید
  علی علیپور مهاجم جدید پرسپولیس که بابت خروج خود دچار یکسری مشکل شده بود، بالاخره توانست عصر پنج‌شنبه تهران را ترک کرده و به امارات و اردوی سرخپوشان برسد. او از امروز تمرینات جدید خود با پرسپولیسی‌ها را پیگیری می‌کند.

  خرید و استراحت‌؛ ۱۰ساعت مطلق
  پرسپولیسی‌ها به خاطر آمادگی خوبی که در بازی مقابل بنیادکار نشان دادند به جای ریکاوری برای صبح پنج‌شنبه، برنامه استراحت گرفتند تا از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ برای خرید راهی دبی شوند. به آنها حسابی خوش گذشت به خصوص که پول توجیبی خوبی هم گرفتند!

  ایراد گرفتن از بنیادکار
  اینکه بنیادکار با تیم دوم یا شاید سوم خود مقابل پرسپولیس ایستاد نیز بسیار نکته مهم و زشتی بود. در حال حاضر ۵ بازیکن بنیادکار در کشور استرالیا همراه تیم‌ملی ازبکستان بودند. همچنین تیم اصلی و باقی‌مانده بازیکنان نیز روز پنج‌شنبه به دیدار الاتحاد رفتند. با این حساب تیم دوم و سوم بنیادکار به دیدار پرسپولیس آمد که این مسئله با اعتراض حمید درخشان همراه بود.

  طاهری در کمپ
  علی‌اکبر طاهری مدیر همه کاره باشگاه پرسپولیس دیروز خودش را به اردوی این تیم در شهر رأس‌الخیمه رساند. اردو در این شهر برای تیم‌های مختلف چندان مرسوم نیست ولی طاهری با کمک و هماهنگی یکی از دوستانش توانست رأس‌الخیمه را برای اردوی خارجی پرسپولیس تدارک ببیند.

  شوک پیام
  پیام صادقیان که حاشیه‌سازترین چهره پرسپولیس در روزهای اول اردو بود و به بهانه سرماخوردگی در تمرینات شرکت نمی‌کرد، در جریان دیدار مقابل بنیادکار باز هم با حمید درخشان و سایر دستیارانش درگیر شد تا اردوی تیم را باز هم به‌هم بریزد. رفتار عجیب او باعث شد بازیکنان پرسپولیس دچار یک شوک روحی در اردوی امارات شوند با این حال سیاست دوستان، حمایت دوباره از این بازیکن جنجالی است.

  امروز، دومین بازی تدارکاتی
  پرسپولیسی‌ها دومین بازی تدارکاتی خود را امروز برگزار خواهند کرد. این دیدار مقابل منتخب رأس‌الخیمه و در ورزشگاه اختصاصی الامارات برگزار می‌شود. پرسپولیس دومین دیدار خود را امروز برگزار می‌کند که مثل بازی اول، نمی‌تواند کیفیت بالایی داشته باشد. اردوی پرسپولیسی‌ها در امارات فردا به اتمام می‌رسد. بازیکنان پرسپولیس قرار است فردا آخرین دور تمرینات‌شان را به پایان رسانده و سپس به تهران برگردند.

  برچسب ها :

  نظرات