آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ , Thursday 15 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 50666
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  «مجتبی اکبری» سرپرست جمعیت هلال احمر مازندران شد

  آیین تودیع مهدی ولی‌پور و معارفه مجتبی اکبری مدیر عاملان سابق و جدید جمعیت هلال احمر مازندران با حضور علی لیالی معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر در آمل برگزار شد.

  آوای شمال/ آیین تودیع مهدی ولی‌پور و معارفه مجتبی اکبری مدیر عاملان سابق و جدید جمعیت هلال احمر مازندران با حضور علی لیالی معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر در آمل برگزار شد.

  علی لیالی در این مراسم اظهار کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد عملکرد و خدمات آقایان ولی‌پور و اکبری به‌عنوان مدیر عاملان قدیم و جدید جمعیت هلال احمر درخشان و شایسته تقدیر است.

   

  وی افزود: تجربه فعالیت و حضور مستمر این مدیران پرتلاش در حوزه‌های مختلف ستادی و استان‌ها نشان دهنده اهتمام و اشراف کامل آنان بر حوزه مأموریتی است.

  معاون حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر ادامه داد: اصلی‌ترین عامل موفقیت یک مدیر، قدرت ایجاد هم‌بستگی در یک مجموعه با هدف تحقق اهداف عالیه آن سازمان است که این امر در عملکرد آقایان ولی‌پور و اکبری کاملا مشهود است.

    

   

  این مسئول خدمت در جمعیت هلال احمر را توفیقی مضاعف برشمرد و گفت: آنچه امروز باعث می‌شود مردم از جمعیت هلال احمر به نیکی یاد کنند، وجود صداقت و شفافیت در عملکرد یکایک اعضای این سازمان است.

   

  لیالی با تاکید بر عدم تعلق این مجموعه بزرگ به گرایش‌های سیاسی و جناحی یادآور شد: در دو سال گذشته اقدامات بسیار ارزنده و خوبی در جمعیت هلال احمر آغاز شد که امیدواریم در سایه یکپارچگی و وحدت‌رویه همه اعضای این مجموعه، بزودی شاهد ارتقای جایگاه اجتماعی آن باشیم.

   

  وی در پایان با اشاره به اینکه مجتبی اکبری تخصص و قابلیت ایجاد فضای مدیریتی مبتنی بر اخلاق و تعامل را در سازمان دارا است، بیان کرد: امیدواریم با توجه به توانمندی‌ها و عملکرد ۵ ساله وی در استان گلستان، چشم‌انداز روشنی در انتظار جمعیت هلال احمر مازندران باشد.

  برچسب ها :

  نظرات