آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 50361
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش مظلومی به توقف استقلال

  سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی پربرخوردی بود و سرعت بازی هم بالا بود و فقط گل نداشت که زیبایی بازی را بهتر کند

  آوای شمال/ پرویز مظلومی پس از تساوی بدون گل مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: بازی پربرخوردی بود و سرعت بازی هم بالا بود و فقط گل نداشت که زیبایی بازی را بهتر کند. دستور کار سپاهان دفاع فشرده بود و به دنبال ضد حمله بود و فرصت‌هایی برای گلزنی داشت ما هم فرصت داشتیم اما بازیکنان ما به دنبال بازی‌ هفته آینده شان بودند.به دنبال برد بودیم که نشد و باید از حضور پرشور هواداران تشکر کنیم اما نشد که سه امتیاز را تقدیم شان کنیم و بازی پرسرعتی بود.

  مظلومی در مورد اینکه در آستانه دربی هواداران نگران هستند که فاصله امتیازی با پرسپولیس کاهش یافته، افزود: مطمئن باشید شرایط دربی فرق می‌کند. به هر حال ما در این مدت مصدومان زیادی دادیم و بدشانسی‌هایی هم داشتیم. شرایط دربی متفاوت است و هواداران اصلا نگران نباشند. مطمئن باشید هم بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم و هم نتیجه را کسب خواهیم کرد.

  سرمربی آبی‌پوشان در مورد انتقادهای هواداران و اینکه آیا این بازی تحت تاثیر دربی قرار گرفته بود، گفت: قبول دارم ما محتاط بازی کردیم. متاسفانه فشردگی دفاع سپاهان هم باعث شد که موقعیت کمتری به دست آوریم و چند موقعیت که خلق کردیم رحمان احمدی به خوبی دفع کرد اما هواداران مطمئن باشند شرایط تغییر خواهد کرد و در دربی شرایط متفاوتی را شاهد خواهند بود.

  وی در مورد اینکه استقلال مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند برنامه‌ای ندارد و همچنین پس از دقیقه ۷۰ بازیکنان شرایط خود را از دست می‌دهند، یادآور شد: من هم موافقم در نیمه دوم بازیکنان شرایط خود را نداشتند و از دقیقه ۷۰ کارایی آنها کمتر شده بود. به خصوص در نیمه دوم بازیکنان سنگین بازی می کردند. این موضوع را ما بررسی می‌کنیم. نمی‌دانم علت آن چه بوده است. محتاط بازی کردند که کارت نگیرند و آسیب نبینند اما ما در تمرینات تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

  مظلومی خاطرنشان کرد: ما روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم اما متاسفانه در این بازی چندین موقعیت به دست آوردیم اما ضربه زنان ایستگاهی‌مان نتوانستند خوب کار کنند. در هر حال ما روی فشردگی دفاع حریف هم کار می‌کنیم اما نتوانستیم در این بازی موقعیت خلق کنیم و قبول دارم که خلق موقعیت‌مان کم بوده است.

  سرمربی استقلال در مورد اینکه همواره هجمه‌ها علیه این تیم زیاد است، گفت: من از این موضوع تعجب می‌کنم. تیم ۲۴ هفته صدر جدول بوده اما اینگونه هم به آن حمله می‌شود. علت آن را نمی‌دانم. ما فوتبال بازی می‌کنیم و توانستیم نتیجه بگیریم و به فینال جام حذفی هم صعود کردیم. مطمئن باشید صدر جدول را هم پس خواهیم گرفت اما این انتقادات را قبول ندارم و دوست ندارم به آنها جواب بدهم. صحبت‌هایی که مطرح می‌شود از سوی دوستان استقلالی است.

  مظلومی خاطرنشان کرد: جوی درست شده که می‌گویند استقلال خوب بازی نمی‌کند اما هیچ کسی نمی‌گوید که هفته پیش ما در خوزستان بازی خوبی انجام دادیم.در طرف مقابل رقیب ما خوب بازی نمی‌کند و نتیجه می‌گیرد اما همه از آن تعریف و تمجید  می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات