آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ , Saturday 15 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 49804
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

  قدرت نمایی نماینده ایران مقابل ازبک ها/نماینده عربستان تحقیر شد+جدول

  ذوبی ها پس از تساوی در خانه حریف، امشب برای دومین بار در برابر بنیادکار قرار گرفتند و در نهایت با نتیج 5 بر 2 پیروز میدان شدند.

  آوای شمال/ شاگردان گل محمدی که تنها تیم بدون شکست ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شوند، پس از دو تساوی و یک پیروزی و بدون گل خورده، امشب در چهارمین بازی خود در برابر بنیادکار ازبکستان قرار می گیرند و بدون شک شاگردان گل محمدی به دنبال این هستند تا کسب امتیاز در مقابل این تیم خود را به رده اول جدول گروه دوم برسانند.  
  ذوب آهن ایران: 
  محمد رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، ولید اسماعیل، علی حمام، قاسم حدادی فر، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، مهدی رجب زاده، احسان پهلوان و کاوه رضایی 
  سرمربی: یحیی گل محمدی 
  بنیادکار ازبکستان: 
  زوخوروف، بولجات، شوراخمدوف، آشاماتوف، کومیلوف، آلمپیجویچ، ساتو، شوکوروف، خامداموف، نسیم اف، شومورودوف
  سرمربی: سرگئی لوشان

  گل:
  وب آهن ١ بنیادکار ٠ (دقیقه ٣، دانیال اسماعیلی فر): ذوبی ها خیلی زود توانستند به گل برسند، پاس احسان پهلوان را دانیال اسماعیلی فر بیرون از محوطه جریمه حریف دریافت کرد و پس از چند گام و ورود به محوطه ضربه محکم خود را روانه گوشه دروازه حریف کرد و به این ترتیب گل اول این بازی را رقم زد.

  ذوب آهن ۲ بنیادکار ۰ (دقیقه ۳۴، وحید محمدزاده): کرنر ارسالی از جناح راست را مدافع پیش تاخته ذوبی ها به زیبایی وارد دروازه حریف کرد، ضربه سر وحید محمدزاده آنقدر محکم و فنی بود که کاری از دست زوخوروف برنیاید.

  ذوب آهن ۳ بنیادکار۰ (دقیقه ۵۰، مهدی رجب زاده): یک و دوی دیدنی حدادیفر و کاوه رضایی باعث شد تا مهاجم ذوبی ها از کناره محوطه و نزدیک خط اوت توپ را با یک پاس عرضی به رجب زاده برساند و کاپیتان ذوب آهنی ها نیز در حالی که بازیکنی را روبروی خود نمی دید دروازه خالی از دروازه بان ازبکستانی ها را برای بار سوم باز کرد.

  ذوب آهن ۴ بنیادکار ۰ (دقیقه ۶۹، کاوه رضایی): فرار دیدنی رضایی از کمند مدافع حریف باعث شد تا او با استفاده از سرعت خود با دروازه بان حریف تک به تک شود و با ضربه ای دقیق گل زیبای خود را به ثمر برساند.

  ذوب آهن ۴ بنیادکار ۱ (دقیقه ۷۷، ساتو مینوری): حمله خطرناک بنیادکاری ها توسط مینوری آغاز شد و نسیم اف پاس وی را با ضربه سر به سمت دروازه ذوبی ها زد اما مظاهری با واکنشی فوق العاده این توپ را برگشت داد، در برگشت و با شوت راه دور تیز دروازه ذوبی ها لرزید و توپ ریباند را ساتو مینوری با ضربه سر وارد دروازه ذوبی ها کرد.

  ذوب آهن ۵ بنیادکار ۱ (دقیقه ۸۷، مرتضی تبریزی): کاپیتان این دقایق ذوبی ها پشت مدافعان حریف صاحب توپ و پس از حرکت پا به توپ با ضربه ای به موقع توپ از کنار دروازه بان حریف وارد دروازه کرد.

  دوب آهن ۵ بنیادکار ۲ (دقیقه ۸۹، نورماتوف): تنها کرنر ازبکستانی ها در آخرین دقیقه بازی روی دروازه ذوب آهنی ها با ضربه بازیکن تعویضی این تیم دروازه مظاهری برای دومین بار باز شد.

  دقایق حساس:

  دقیقه ۱۷: شوکوروف از پشت محوطه ذوبی ها اولین موقعیت خطرناک را روی دروازه این تیم ایجاد کرد اما شوت او را رشید مظاهری مهارکرد.
  دقیقه ۲۱: فرار کاوه رضایی از بین مدافعان بنیادکار چیزی نمانده بود تا او را با دروازه بان حریف تک به تک کند اما زوخوروف زودتر از او به توپ رسید و این ضربه را مهارکرد.
  دقیقه ۲۵: ارسال ذوبی ها از جناح راست با ضربه سر خطرناک کاوه رضایی روبه رو شد اما باز هم دروازه بان حریف این موقعیت را از آن خود کرد.
  دقیقه ۳۰: یک شوت دیگر از بازیکنان بنیادکار البته این بار از فاصله دور به سمت دروازه ذوب آهن روانه شد اما این توپ نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.
  دقیقه ۳۸ – علی حمام پشت محوطه جریمه به توپ رسید و پاس رو به بیرون هم بازیان خود را دریافت کرد اما ضربه او از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
  دقیقه ۴۲ – شومورودوف با پاس ارسالی هم بازیانش دروازه ذوبی ها را تهدید کرد اما توپ او با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
  دقیقه ۶۱ – خامداموف تنها موقعیت ازبکستانی ها را در نیمه دوم روی دروازه ذوبی ها به وجود آورد اما شوت او از بالای دروازه مظاهری به بیرون رفت.
  دقیقه ۶۲ – کاوه رضایی بازهم به مانند گل دوم ایجاد فرصت کرد و با پاس عرضی خود دروازه حریف را تهدید کرد اما این بار رجب زاده به توپ نرسید.
  دقیقه ۶۳ – حمله بنیادکاری ها روی دروازه ذوبی ها خطرناک بود اما عملکرد خوب هادی محمدی باعث دفع این توپ شد.

  قدرت نمایی نماینده ایران مقابل ازبک ها/نماینده عربستان تحقیر شد

  برچسب ها :

  نظرات