آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 49711
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازیکن جوان استقلال بودم و از استرس تماشاگران موهایم سیخ می‌شد

  جباری:مظلومی باید جسارت بیشتری داشته باشد/رسیدن پرسپولیس به استقلال هم زنگ خطر است هم انگیزه!

  رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت:مظلومی باید در تصمیماتش شجاع‌تر باشد و جسارت بیشتری به خرج بدهد.

  آوای شمال/ علی جباری در خصوص عملکرد استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: به نظرم با توجه به شرایطی که داشتیم استقلال بد بازی نکرد ولی اعتقاد دارم این تیم باید خیلی بهتر از این‌ها باشد.

  وی افزود: استقلال به سفر سوئد رفت که من دلیلش را نفهمیدم و وقتی هم که برگشتند چند بازیکن آسیب دیده بودند و نمی‌توانستند به تیم کمک کنند. اگر نظر من را بخواهید روی هم رفته باید بگویم مظلومی باید شجاع‌تر تصمیم بگیرد و جسارت بیشتری داشته باشد.

  رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال با اشاره به جوانگرایی این تیم در این فصل گفت: وقتی تیم جوان می‌شود قطعا مشکلاتی هم برایش به وجود می‌آید. جوانان تیم استقلال باید خودشان را بشناسند و حاشیه‌های این تیم را درک کنند. من هم زمانی جوان بودم و شاید باور نکنید وقتی برای اولین بار با پیراهن استقلال به استادیوم رفتم به خاطر استرسی که از فشار تماشاگران داشتم موهای سرم سیخ شده بود!

  وی تاکید کرد: استقلال در این اواخر بازی‌های زیادی را از دست داد و تساوی‌های زیادی رقم خورد اما از طرفی دیگر باید این را هم قبول کنیم که این‌ها تجربه‌ای برای جوانان خواهد شد. بازیکنان جوان باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند و قبول کنند که آرزوی خیلی از فوتبالیست‌ها در بیرون از این تیم پوشیدن پیراهن استقلال و بدست آوردن یک فرصت است. بازیکن باید خودش را کنترل کند و خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا کند.‌ آن‌ها باید بدانند این پیراهن بر تن چه کسانی بوده و از دیگران باید بپرسند  که اسطوره‌های استقلال چگونه جانشان را برای این تیم می‌دادند. به نظرم این وظیفه مظلومی است که بازیکنش را توجیه کند و روی آن‌ها بحث روانشناسی داشته باشد.

  جباری در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص اضافه شدن پرسپولیس به جمع مدعیان قهرمانی گفت: این یک زنگ خطر است و از طرف دیگر می‌تواند انگیزه‌ای برای بازیکنان استقلال باشد. مظلومی حالا که تیم را جوان کرده باید شجاع‌تر باشد و حالا که پرسپولیس را بیخ گوش تیم خود می‌بیند باید برای بازیکنان استقلال انگیزه ایجاد کند.

  وی تاکید کرد: استقلال ۶ بازی مهم دارد و نظر من این است که تیم مظلومی می‌تواند در مقابل تیم‌های بزرگ بهتر بازی کند. بازیکنان استقلال باید درک کنند که پرسپولیس فقط دو امتیاز با این تیم فاصله دارد و آن‌ها از چند هفته پیش با انگیزه ظاهر شدند و خودشان را به رقبا رساندند. استقلال اصلا فکر نمی‌کرد که پرسپولیس با این رویه به این تیم برسد و حالا که رسیده احساس خطر می‌کند. تک تک اعضای کادر فنی استقلال باید بازیکنان این تیم را بیدار کنند تا این فرصت از دست نرود.

  وی با اشاره به شانس قهرمانی استقلال گفت: استقلال هنوز شانس اول قهرمانی است و می‌تواند این عنوان را بدست بیاورد. بازیکنان استقلال که تا حالا تیم را در صدر جدول نگه داشته‌اند باید ۶ هفته دیگر هم این کار را انجام دهند هرچند کار سخت است و فکر می‌کنم دیدار با پرسپولیس یکی از مسابقات جذاب این فصل باشد که تعیین کننده خواهد بود.

  جباری در خصوص نیمکت نشینی‌ و سکونشینی‌های مکرر آرش برهانی در این فصل گفت: مظلومی اگر به برهانی اعتقاد نداشت او را حفظ نمی‌کرد. من برهانی را دوست دارم ولی باید دید او در تمرینات چگونه کار می‌کند و چون ما از فضای تمرینات دور هستیم نمی‌توانیم در مورد بازی نکردن او نظر بدهیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات