آوای شمال
  • گزیده اخبار :
  • پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ , Thursday 23 November 2017

    ابزار هدایت به بالای صفحه

    avayeshomal.ir
    آرشیو سایت





  • کد مطلب : 49432
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
  • شما اینجا هستید :ورزشی
  •   

    برنامه کامل لیگ جهانی ۲۰۱۶ والیبال/ برزیل – ایران ۲۷ خرداد

    لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۶ با حضور ۳۶ تیم در سه سطح برگزار می شود و تیم ملی والیبال ایران در سطح یک این رقابتها حضور دارد که در نخستین دیدار خود به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت.

    آوای شمال/  مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری می‌شود و پس از پایان مرحله گروهی، پنج تیم برتر جدول به همراه لهستان به عنوان میزبان به مرحله نهایی صعود می‌کنند.

    فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ هستند.

    برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۶ در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به شرح زیر است:

    هفته نخست (۲۷ تا ۳۰ خرداد)
    گروه اول: استرالیا، فرانسه، ایتالیا و بلژیک
    میزبان: شهر سیدنی – ورزشگاه المپیک پارک
    جمعه ۲۸ خرداد: فرانسه – ایتالیا (ساعت ۱۸:۱۰) و استرالیا – بلژیک (ساعت ۲۰:۴۰)
    شنبه ۲۹ خرداد: بلژیک – ایتالیا (ساعت ۱۷:۴۰) و استرالیا – فرانسه (ساعت ۲۰:۱۰)
    یکشنبه ۳۰ خرداد: فرانسه – بلژیک (ساعت ۱۲:۴۰) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۱۵:۱۰)

    گروه دوم: برزیل، ایران، آرژانتین و آمریکا
    میزبان: شهر ریودوژانیرو – ورزشگاه کاریوکا ۱
    پنجشنبه ۲۷ خرداد: برزیل – ایران (ساعت ۱۴:۴۵) و آمریکا – آرژانتین (ساعت ۱۷:۱۵)
    جمعه ۲۸ خرداد: برزیل – آرژانتین (ساعت ۱۴:۴۵) و آمریکا – ایران (ساعت ۱۷:۱۵)
    شنبه ۲۹ خرداد: ایران – آرژانتین (ساعت ۲۰:۳۰) و برزیل – آمریکا (ساعت ۲۳:۱۰)

    گروه سوم: روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان
    میزبان: شهر کالینینگراد – ورزشگاه دی اس یانتارنی
    جمعه ۲۸ خردادماه: بلغارستان – لهستان (ساعت ۱۶:۴۰) و روسیه – صربستان (ساعت ۱۹:۱۰)
    شنبه ۲۹ خردادماه: بلغارستان – صربستان (ساعت ۱۶:۴۰) و روسیه – لهستان (ساعت ۱۹:۱۰)
    یکشنبه ۳۰ خردادماه: صربستان – لهستان (ساعت ۱۶:۴۰) و روسیه – بلغارستان ساعت (۱۹:۱۰)

    هفته دوم (۳ تا ۶ تیرماه) 
    * گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین
    میزبان: کشور لهستان – شهر و ورزشگاه هنوز مشخص نشده است
    جمعه چهارم تیرماه: روسیه – فرانسه (ساعت ۱۷:۱۰) و لهستان – آرژانتین (ساعت ۲۰:۱۰)
    شنبه پنجم تیرماه: فرانسه – آرژانتین (ساعت ۱۷:۱۰) و لهستان – روسیه (ساعت ۲۰:۱۰)
    یکشنبه ششم تیرماه: آرژانتین – روسیه (ساعت ۱۷:۱۰) و لهستان – فرانسه (ساعت ۲۰:۱۰)

    گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا
    میزبان: ایتالیا – شهر رم؛ ورزشگاه پالالوتوماتیکا
    جمعه چهارم تیرماه: بلژیک – آمریکا (ساعت ۱۷:۳۰) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۲۰:۳۰)
    شنبه پنجم تیرماه: آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۷:۳۰) و ایتالیا – بلژیک (ساعت ۲۰:۳۰)
    یکشنبه ششم تیرماه: استرالیا – بلژیک (ساعت ۱۷:۳۰) و آمریکا – ایتالیا (ساعت ۲۰:۳۰)

    گروه سوم: صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران
    میزبان: صربستان – شهر بلگراد؛ سالن پی اونیر
    پنجشنبه سوم تیرماه: ایران – بلغارستان (ساعت ۱۶) و برزیل – صربستان (ساعت ۱۹)
    جمعه چهارم تیرماه: برزیل – ایران (ساعت ۱۶) و صربستان – بلغارستان (ساعت ۱۹)
    شنبه پنجم تیرماه: بلغارستان – برزیل (ساعت ۱۶) و ایران – صربستان (ساعت ۱۹)

    هفته سوم (۱۱ تا ۱۳ تیرماه)

    گروه اول: فرانسه، بلژیک، لهستان و برزیل
    میزبان: فرانسه – شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژون وی
    جمعه یازدهم تیرماه: برزیل – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – بلژیک (ساعت ۱۸)
    شنبه دوازدهم تیرماه: برزیل – بلژیک (ساعت ۱۵) و فرانسه – لهستان (ساعت ۱۸)
    یکشنبه سیزدهم تیرماه: بلژیک – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – برزیل (ساعت ۱۸)

    گروه دوم: آمریکا، بلغارستان، روسیه و استرالیا
    میزبان: آمریکا – شهر دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن
    جمعه یازدهم تیرماه: استرالیا – روسیه (ساعت ۱۷:۴۰) و آمریکا – بلغارستان (ساعت ۱۹:۴۰)
    شنبه دوازدهم تیرماه: بلغارستان – روسیه (ساعت ۱۷:۴۰) و آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۹:۴۰)
    یکشنبه سیزدهم تیرماه: آمریکا – روسیه (ساعت ۱۲:۴۰) و بلغارستان – استرالیا (ساعت ۱۵:۱۰)

    گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان
    میزبان: ایران – شهر تهران؛ سالن ۱۲ هزار نفری آزادی
    جمعه یازدهم تیرماه: ایتالیا – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – صربستان (ساعت ۲۱)
    شنبه دوازدهم تیرماه: صربستان – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – ایتالیا (ساعت ۲۱)
    یکشنبه سیزدهم تیرماه: ایتالیا – صربستان (ساعت ۱۸) و ایران – آرژانتین (ساعت ۲۱)

    تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال ۲۰۱۵) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.

    برچسب ها :

    نظرات