آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4933
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  توافقنامه‌ مورد تایید نتانیاهو با حقوق هسته‌ای ایران در تعارض است

  آوای شمال/ ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان و رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات پیش‌روی ایران با گروه ۵+۱ اظهار داشت: اینکه آمریکا تصمیمات خود را در مذاکرات هسته‌ای با رژیم صهیونیستی هماهنگ ‌می‌کند و در تمام نشست‌های دوجانبه و چند جانبه شاهد حضور فعال این رژیم پلید در پس تمامی […]

  آوای شمال/ ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان و رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات پیش‌روی ایران با گروه ۵+۱ اظهار داشت: اینکه آمریکا تصمیمات خود را در مذاکرات هسته‌ای با رژیم صهیونیستی هماهنگ ‌می‌کند و در تمام نشست‌های دوجانبه و چند جانبه شاهد حضور فعال این رژیم پلید در پس تمامی تصمیم‌گیری‌ها هستیم، هشداری برای تیم مذاکره‌کننده است تا مراقب نفوز این غده سرطانی در ورود به خطوط قرمز ملی و منافع و مصالح ملت ایران باشند.

  وی برهمین اساس خاطرنشان کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هرگز سابقه نداشته که حقوق ملت ایران و شیطنت‌های رژیم صهیونیستی در فصل مشترکی واحد با محوریت آمریکا مورد مذاکره قرار گرفته باشد و بدون شک هر تصمیمی که تامین‌کننده نظر رژیم صهیونیستی باشد در برگیرنده حقوق  مسلم ملت ایران نخواهد بود.

  این نماینده مجلس ادامه داد: در جایی که آمریکایی‌ها در قبل و بعد از هرمذاکره با رژیم صهیونیستی نشست مشترک برگزار می‌کنند و رسما اعلام می‌کنند که هرگز زیر بار تصمیمی که به ضرر رژیم صهیونیستی باشد، نمی‌روند، آیا در اینکه آمریکا تصمیمات خود را با نتانیاهو هماهنگ می‌کند، تردیدی وجود دارد؟

  کارخانه‌ای با طرح این سؤال که آیا توافقی که منافع رژیم صهیونیستی را تامین کند، می‌تواند تامین‌کننده حقوق ملت ایران باشد؟ تصریح کرد: براین اساس توافق‌نامه‌ای که با کارت سبز رژیم صهیونیستی تدوین شده باشد، در تعارض با حقوق هسته‌ای ملت ایران خواهد بود.

  وی در پایان تاکید کرد: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای که مسئولیت دفاع از حقوق ملت سرافراز ایران در این برهه حساس از تاریخ را برعهده دارد با توجه به تضمین‌های پی‌درپی آمریکا به تامین منافع رژیم صهیونیستی باید ضمن هوشیاری در حفظ خطوط قرمز هسته‌ای ملت ایران، مراقب فعالیت‌های ساختگی اسرائیل بر سر نتایج مذاکرات و ایجاد صحنه‌آرایی سیاسی بر سر منافع ملت ایران باشند.

  برچسب ها :

  نظرات