آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48876
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  از نامه ارسال نشده به نامزد جناب خان تا لباهنگی به رنگ ۱۲ فروردین

  حال و هوای روز جمهوری اسلامی ایران شب گذشته در همه بخش های «خندوانه» از لباهنگ گرفته تا شادی برنامه جاری شده بود.

  آوای شمال/ روز استقلال جمهوری اسلامی ایران، بهانه آغاز «خندوانه» با سرود ملی کشورمان شد و بعد از این آغاز جوان نیز از  عشق همه ما به سرزمینمان گفت، از موج غروری که هنگام بالا رفتن و مطرح شدن پرچم و نام کشورمان در عرصه های گوناگون در چشم تک تکمان جاری می شود.
  به همین مناسبت شادی این قسمت از «خندوانه» نیز به همه ایرانی های کل جهان تقدیم شد.
  اما در ادامه رامبد جوان از برگشت تقریبی «خندوانه» در بعد از تعطیلات عید به ریتم سابق اشاره کرد و گفت: بعد از نوروز ما بازهم مهمان و کمدین داریم و همچنین بخش های طنز و کمدی برنامه نیز بیشتر می شود.
  پس از یک رفت و برگشت رسانه ای زمانی که رامبد در حال توضیح در خصوص حامی مالی برنامه بود، صدای جناب خان در حالی که جاروبرقی را روشن کرده بود به گوش رسید و بعد کاشف به عمل آمد که او از آبان در حال خانه تکانی است.
  جناب خان بعد از یادآور شدن ادامه دار بودن خانه تکانیش، شروع به نمایش وسایلی کرد که در حین انجام این عملیات دنباله دار آن ها را پیدا کرده بود.کارنامه کلاس دومش که با تمام نمره های تک معدلش با دست کاری دوستش ۲۰ شده بود از مواردی بود که او به رامبد نشان دادو بعد هم گفت:به نظروم مردود خرداد خیلی هم اسم با کلاسی است!
  باقی وسایل هم شامل نامه منتشر و ارسال نشده او به احلام، اولین ماهی صید شده توسط وی که حدود چهل سال از آن گذشته بود، کارت جنگ زدگی که برای چند لحظه همه را به فضای آن زمان و ظلم و خشونت موجود در جنگ برد و یک کاست از صدای بچگی جنابخان بود.نواری که نیمی از آن صدای قطعه “ای کاروان” مهران کاظمی را داشت و بخش دیگرنیز صدای جناب خان را که در حال سیاهه نارگیل خواندن بود را پخش کرد.
  در ادامه بعد از این خاطره بازی نوبت به مسابقه لباهنگ رسید که در آن امیرحسین صدیق و اشکان خطیبی در مرحله دوم به رقابت جانانه ای پرداختند.
  خطیبی بعد از سنگ کاغذ قیچی به روی صحنه آمد و قطعه “وطنم” را با صدای شهرام ناظری اجرا کرد، و بعد از پخش پشت صحنه ورود نفر بعد؛ صدیق وارد شد و او نیز که از حال و هوای ۱۲ فروردین بی بهره نماند و قطعه “ایران”را با صدای محمد نوری به اجرا درآود.
  در بخش بعد هم این دوبازیگر هر یک به زبان خودشان تقاضای رأی کردند.
  به این طریق برگ دیگری از «خندوانه» در فصل سوم ورق خورد و جوان ضمن تبریک مجدد این روز اینطور آرزو کرد: امیدوارم این دست های اتحاد که آزادی را آوردند و تثبیت کردند سست نشوند و همواره لبخند رضایت، سلامت و تحقق آرزوها از چهره مردم محو نگردد.
  شاد باشید.

  برچسب ها :

  نظرات