آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ , Sunday 26 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48833
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران خبر داد

  توزیع ۲۸۸ هزار بسته فرهنگی در بین مسافران نوروزی در مازندران

  آوای شمال/ مهدی ولی‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در بخش امداد و نجات در طرح سراسری امداد و نجات نوروزی ۳۵۵ مورد عملیات انجام شد، اظهار کرد: ۱۱۷ مورد عملیات جاده‌ای، دو مورد کوهستان، ۱۹۹ مورد با مراجعه حضوری و ۳۸ مورد مربوط به سایر موارد بوده است. مدیرعامل جمعیت […]

  آوای شمال/ مهدی ولی‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در بخش امداد و نجات در طرح سراسری امداد و نجات نوروزی ۳۵۵ مورد عملیات انجام شد، اظهار کرد: ۱۱۷ مورد عملیات جاده‌ای، دو مورد کوهستان، ۱۹۹ مورد با مراجعه حضوری و ۳۸ مورد مربوط به سایر موارد بوده است.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۵۸۱ مصدوم از خدمات جمعیت هلال احمر بهره‌مند شدند، بیان کرد: ۲ هزار و ۴۴۲ مصدوم درمان سرپایی و ۱۳۹ مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

  ولی‌پور با اشاره به اسکان اضطراری ۳۹۴ نفر توسط عوامل هلال احمر مازندران از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته، تصریح کرد: ۵۳۷ تیم امدادی با ۲ هزار و ۲۹۸ نفر نیرو به همراه ۱۸۹ خودروی امدادی مشغول به ارائه خدمات شدند.

  وی با اشاره به خدمات در بخش ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، بیان کرد: ۳۷۹ هزار و ۵۷۲ نفر تا روز گذشته به پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در شهرهای مختلف مازندران مراجعه کردند که ۶ هزار و ۵۵ مسافر به ایستگاه‌های سلامت، ۵ هزار و ۶۹۵ نفر به خیمه‎‌های نماز و ۵ هزار و ۴۵۲ مسافر به فضاهای دوستدار کودک کردند.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اعلام استقبال ۲ هزار و ۶۱۰ مورد برای طرح سحاب، خاطرنشان کرد: ۳۷۹ هزار و ۵۷۲ مسافر هم به ایستگاه‌های ایمنی و راهنمایی مراجعه کردند.

  ولی‌پور با اشاره به توزیع ۲۸۸ هزار و ۷۹۰ بسته آموزشی و فرهنگی بین مسافران، گفت: یک‌هزار و ۳۸ عضو جوانان و ۱۰۷ نفر عضو داوطلبان مشارکت‌کننده داوطلب یار تاکنون با جمعیت هلال احمر مازندران همکاری داشتند.

  به گزارش فارس، طرح امداد و نجات، ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از طرح‌های سراسری هلال احمر بوده که از ۲۵ اسفند ماه گذشته آغاز شد و تا ۱۵ فروردین ماه امسال ادامه دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات