آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48820
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  طنز دانشجویی/

  جهادالرفاه در اردوی راهیان کیش!

  با توجه به اینکه در ایام نوروز، فضای جامعه، از شمیم دل انگیزِ «لمس برجام» آکنده شده و آحاد مردم در حال انجام این فریضه کریمه هستند، برخی از مسئولان نیز به همراه خانواده و نزدیکان، در اقدامی هماهنگ با ملت غیور ایران، به لمس دسته جمعی برجام روی آورده‌اند و کجا بهتر از کیش!

  آوای شمال/ با توجه به اینکه در ایام نوروز، فضای جامعه، از شمیم دل انگیزِ «لمس برجام» آکنده شده و آحاد مردم در حال انجام این فریضه کریمه هستند، برخی از مسئولان نیز به همراه خانواده و نزدیکان، در اقدامی هماهنگ با ملت غیور ایران، به لمس دسته جمعی برجام روی آورده اند… و کجا بهتر از آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس؟!

  لهذا جمعی از مسئولان ـ از ۲ درصدی گرفته تا ۵۰ درصدی ـ برای این اقدام که بعضی ها از آن با عنوان «جهادالرفاه» نیز یاد می‎کنند، عازم جزیره متبرکّه کیش شدند!

  گفتنی است پس از کلیددرمانی و مذاکره‌درمانی، این‌بار موج فراگیر کیش‌‌درمانی، قرار است بیشترین تأثیر را بر حل مشکلات بغرنج اقشار مختلف مردم داشته باشد.

  در همین راستا اخیرا حاج اکبر آقای هاشمی، مد ظله خیلی عالی، فرموده باشند، «عده‌ای به ریاضت کشی ریاکارانه روی  آورده اند.» و باز هم در همین راستا و همچنین جهت زدن پوز منقدان، ایشان و خانواده مکرمه با حفظ اخلاص، نائب‌الزیاره تمام ملت ایران و مستضعفان زجردیده دو عالم، در کیش معلی هستند.

  به گفته روان‌شناسان «اگر دنیا بر شما سخت گرفت، شما شل بگیرید» به همین خاطر در این جزیره متبرک، رقابت تنگاتنگی بین کلیدداران حریم ستر و عفاف ملکوت و خاطره‌گویان بساط عشق و هپروت، بر سر «جهادالرفاه» برقرار است که تا این لحظه نتیجه ۳ بر ۲ به‌صورت برد برد گزارش شده… البته حاج اکبر نظرشان بر این است که هواداران حاج حسن تا قبل آمدن به کیش ۲ درصد بوده و الان زیاد شده.

  داوران نیز در حال بررسی ویدئو چک‌اند… تا چه قبول افتد در محضر یار!

  برچسب ها :

  نظرات