آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48726
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  تردد ۱۹ میلیون خودرو در مازندران/ثبت حدود ۹ میلیون نفرشب اقامت

  معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: تاکنون بیش از 19 میلیون تردد را در استان داشته‌ایم که دارای رشد دو درصدی بوده و با این میزان رشد، کاهش تصادفات در استان گزارش شده است.

  آوای شمال/ علی نبیان پیش از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران که با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد، اظهار کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در ۲۲ شهرستان مازندران کار اجرایی خود را از ۲۷ اسفندماه سال قبل در پیش گرفتند و اقدام به خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی و هم‌استانی‌ها کرده است.

  وی افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون حضور همه همکاران را در ستاد برای خدمت‌رسانی شاهد هستیم و نشان‌دهنده این است که همه با جدیت به سمت و سویی حرکت می‌کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

  معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: حضور خبرنگاران در ستاد اجرایی خدمات سفر آرامشی به مسافران نوروزی می‌دهد، چرا که با انتشار گزارش و ارسال اخبار مردم را از وضعیت استان آگاه می‌کنند.

  نبیان با بیان اینکه تشکیل نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی در سراسر استان سبب جذب هرچه بیشتر مسافران و اقامت آنها در استان شد، گفت: تا روز گذشته ۵ میلیارد تومان فروش از نمایشگاه‌ها و بازارچه صنایع دستی گزارش شده است.

  وی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۹ میلیون تردد را در استان داشتیم که رشد ۲ درصدی را در تردد استان شاهد هستیم و با این میزان رشد، کاهش تصادفات در استان گزارش شده است.

  معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه بالغ بر ۸ میلیون و ۹۹۵ هزار ۶۷ نفر شب اقامت را تا ۱۰ فروردین‌ماه در استان شاهد بودیم، گفت: این میزان رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

  نبیان ادامه داد: حضور ۲ میلیون و ۳۵۵ هزار نفر شب اقامت را در روستاها داشته‌ایم که جای تقدیر از کمیته روستایی دارد.

  معاون عمرانی استاندار مازندران در پایان با اشاره به اینکه از ۶ محور مواصلاتی پرتردد در کشور، سه محور در مازندران است، گفت: تکمیل راه‌های مواصلاتی باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات