آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4852
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  با ایرماتوف هم بردیم هم شکست خوردیم

  آوای شمال/ روشن ایرماتوف داور ازبکستانی بازی امروز ایران و قطر در ایستگاه دوم مرحله گروهی جام ملت های آسیا، تاکنون سه مرتبه برای تیم ملی ما سوت زده که در دو بازی، ناکامی به نام فوتبال ما رقم خورده است. این ازبکستانی که اتفاقا بازی افتتاحیه جام شانزدهم بین استرالیا و کویت را قضاوت […]

  آوای شمال/ روشن ایرماتوف داور ازبکستانی بازی امروز ایران و قطر در ایستگاه دوم مرحله گروهی جام ملت های آسیا، تاکنون سه مرتبه برای تیم ملی ما سوت زده که در دو بازی، ناکامی به نام فوتبال ما رقم خورده است.

  این ازبکستانی که اتفاقا بازی افتتاحیه جام شانزدهم بین استرالیا و کویت را قضاوت کرد، پیش از این ۳ مرتبه در دیدارهای تیم ملی کشورمان دست به سوت شده است. سه دیداری که به ترتیب منجر به پیروزی (۱-۲) برابر عراق، شکست (۰-۱) مقابل کره جنوبی و تساوی تیم ما برابر همین قطری شده است که حریف امروز ماست.

  ایرماتوف ۳۷ ساله سابقه قضاوت ۴ دیدار در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را دارد. مردی که از سال ۲۰۰۳ وارد لیست داوران بین المللی FIFA شده است؛پیش تر در جام جهانی ۲۰۱۰ هم قضاوت ۴ دیدار آفریقا- مکزیک، انگلستان-الجزایر،یونان-آرژانتین و اروگوئه-هلند را بر عهده داشته است.

  ایرماتوف اولین بار در دیدار مرحله گروهی جام ملت های آسیا(۲۰۱۱- دوحه)دیدار ایران و عراق را قضاوت کرد؛ مسابقه ای که با گلهای غلامرضا رضایی و ایمان مبعلی به کام ما شیرین شد.  با این حال قضاوت دوم “روشن” برای ایران در همان رقابتها همراه با شکست ما شد. در مرحله حذفی جام ملت های آسیا، بازی ایران و کره در وقت معمول با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا اینکه گل دقیقه ۱۰۵ یون، پرونده آن دیدار را برای ما بست.

  با ایرماتوف هم بردیم هم شکست خوردیم

  قضاوت سوم ایرماتوف برای ایران هم در تهران انجام شد؛ مسابقات انتخابی جام جهانی برزیل. همان مسابقه معروف ایران و قطر که به تساوی ۲-۲ انجامید. دهم اسفند ماه سال ۱۳۹۰ تیم ایران با گل دقیقه ۵ اشکان دژاگه از قطر جلو افتاده بود که ایرماتوف با اعلام یک ضربه پنالتی این شانس را به خلفان ابراهیم داد تا در دقیقه ۹ بازی را به تساوی بکشاند. در آن دیدار اشکان گل دومش را هم (۵۰) به ثمر رساند اما چه فایده که گل دقیقه (۸۶) کاسولا نتیجه نهایی را با تساوی ۲-۲ همراه کرد.

  برچسب ها :

  نظرات