آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ , Sunday 26 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48425
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سجادی:

  کی‌روش باید بماند/استعفای سرمربی تیم ملی به ما اعلام نشده است

  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تا کنون چیزی از استعفای کارلوس کی‌روش به ما اعلام نشده است.

  آوای شمال/ سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان  در مورد شرایط تیم ملی فوتبال و سرمربی پرتغالی این تیم گفت: خوشبختانه صعود تیم به مرحله بعدی مسابقات تقریبا قطعی است و تیم شرایط خوبی دارد و در بازی مقابل هند خیلی خوب ظاهر شد. امیدوارم در مسابقه پیش رو برابر تیم عمان نیز با قدرت بازی کند تا با حداکثر امتیاز به مرحله بعد صعود کنیم و با تمهیدات و پیش بینی های لازم بتوانیم سهمیه مستقیم جام جهانی را کسب کنیم.
   
  وی در خصوص ماندن یا نماندن سرمربی تیم ملی فوتبال و شایعاتی مبنی بر استعفای وی در روز دهم اردیبهشت گفت: کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران قرار داد چهار ساله دارد و از دید ما وی باید بماند و فدراسیون فوتبال در خصوص استعفای وی چیزی به ما اعلام نکرده است.
  وی در خصوص نحوه و روند فعالیت ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: با توجه به این که در آستانه این رقابت ها هستیم قطعا جلسات این ستاد حداقل یک بار در ماه برگزار می شود و در صورت صلاح دید رئیس و هر یک از اعضا، قابل افزایش است. در فروردین ماه نیز این جلسه با حضور تمام اعضا برگزار می شود. امیدوارم این ستاد هم بتواند با همکاری فدراسیون های ورزشی و کمیته ملی المپیک، پشتیبانی لازم را از تیم های ملی ایران داشته باشد تا ورزشکاران ما در مسابقات کسب سهمیه و در مرحله بعد در مسابقات المپیک و پارالمپیک خوب ظاهر شوند و برای کشورمان افتخار کسب کنند.
  نصرالله سجادی در خصوص تفاهم نامه های مالی با فدراسیون های ورزشی گفت: همه فدراسیون ها به غیر از پنج فدراسیونی که با سرپرست اداره می شوند، تفاهم نامه مالی را با ما امضا کرده اند و امضای تفاهم نامه مالی این پنج فدراسیون را به بعد از انتخابات موکول کردیم ولی این به آن معنی نیست که این پنج فدراسیون بودجه ای دریافت نمی کنند بلکه آن ها هم طبق پیش بینی هایی که صورت گرفته است بودجه هایشان را دریافت می کنند.
  وی با بیان این مطلب که ۱۰۲ مجمع انتخابی و عمومی را برگزار کردیم در مورد ادامه روند منظم برگزاری مجامع فدراسیون های ورزشی در سال جدید گفت: طبق جدول مجامع انتخاباتی، امسال مجموعا ۶ یا ۷ انتخابات، چه آن فدراسیون هایی که انتخاباتشان برگزار نشده و چه آن فدراسیون هایی که مدت ۴ سال مدیریتشان تمام می شود، داریم. مجامع عمومی و عادی آن فدراسیون هایی که به دلیل مسابقات مختلف در سال گذشته برگزار نشد را در دو ماه اول  سال جدید و بقیه فدراسیون ها را نیز طبق روال در پایان سال ۹۵ برگزار می کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات