آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48392
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  آیت‌الله معلمی:

  آقای استاندار! تکلیف کارخانه نساجی را مشخص کنید

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از عهده فرماندار، دستگاه قضایی قائم‌شهر کاری برنمی‌آید، افزود: آقای استاندار باید بداند که حل مشکلات نساجی دیگر بر عهده مسئولان شهرستان نیست شما اگر می‌توانید با وزیران ارتباط برقرار کنید، شما که مقام ارشد استان هستید باید این پیام را به گوش نمایندگان برسانید.

  آوای شمال/ آیت الله علی معلمی پیرامون مشکلات کارخانه نساجی، اظهار کرد: متأسفانه باز هم تعطیلی کارخانه نساجی در قائم‌شهر اعلام شد و صبح جمعه کارگران نساجی برای اعلام اعتراض دفتر من آمدند.

  وی با بیان اینکه از عهده فرماندار، دستگاه قضایی قائم‌شهر کاری برنمی‌آید، افزود: آقای استاندار باید بداند که حل مشکلات نساجی دیگر بر عهده مسئولان شهرستان نیست شما اگر می‌توانید با وزیران ارتباط برقرار کنید، شما که مقام ارشد استان هستید باید این پیام را به گوش نمایندگان برسانید.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: باید تعیین تکلیف شود واقعاً فردی کارگر است و بعد از کار و تلاش دستمزد دریافت نکند، چطوری زندگی خود را اداره می‌کند و چه کسی باید پاسخگو باشد؟

  امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: آیا این وضعیت باید ادامه پیدا کند یا اینکه کارخانه با این عظمت و قدمت چندین‌ساله باید تعطیل شود؟

  معلمی تأکید کرد: اگر راه حل آن تعطیلی است، بیایند و صریحاً بگویند و مردم را توجیه کنند و اگر جواب قانع‌کننده‌ای دارند برای کارگران و مردم توضیح دهند که این معضل غیرقابل‌حل است، از کارگران عذرخواهی کنند و بگویند بروید دنبال کاری دیگر.

  وی یادآور شد: خطابم به مسئولان این است که اگر مشکلات نساجی قابل حل است و اقداماتی که انجام دادند و یا قرار است برای حل این مشکل انجام دهند، بیایند و اعلام کنند.

  نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: همه مردم و کارگران و خودمان خسته شدیم و این کارگران دسترسی به دیگران ندارند، به دیگران هم رأی دادند اما دسترسی با آنان ندارند و فشارشان را به روی من می‌گذارند.

  برچسب ها :

  نظرات