آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48386
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

  مرزهای دریایی کشور امن است/ برای افزایش نیروی انسانی در مرزبانی برنامه‌ای نداریم

  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امنیت مرزهای دریایی کشور مناسب است، گفت: برای افزایش نیروی انسانی در مرزبانی برنامه‌ای نداریم.

  آوای شمال/ سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از فرماندهی دریابانی استان مازندران در فریدونکنار، اظهار کرد: از لحاظ امنیتی وضعیت مرزها مناسب است و دریابانی نیز از این لحاظ در آمادگی مناسبی به‌سر می‌برد.
   
  وی تصریح کرد: با هماهنگی نیروی انتظامی و تأمین تجهیزات دریابانی می‌توانیم در آینده مأموریت‌های ییشتری را انجام دهیم.
   
  فرمانده نیروی انتظامی همچنین با بیان اینکه برای افزایش نیروی انسانی در مرزبانی برنامه‌ای نداریم، گفت: ارتقای مرزبانی و دریابانی، تقویت حوزه‌های ماموریتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی و پلیس پیشگیری از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی انتظامی کشور در سال جاری است.
   
  اشتری افزود: به دنبال آن هستیم تا با افزایش تجهیزات پلیس راهور شاهد وقوع کمتر تصادف جاده‌ای و تلفات ناشی از آن باشیم.
   
  وی با اشاره به اینکه به دنبال تحقق پاسگاه الکترونیکی هستیم و این امر در سال جدید اتفاق می‌افتد، گفت: برخی از پاسگاه‌های کشور الکترونیکی هستند و امیدواریم این تعداد در سال جاری افزایش پیدا کند.
   
  فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده است، گفت: این شعار را در سال جاری و در حوزه نیروی انتظامی جامه عمل می‌پوشانیم.
   
  وی افزود: در نیروی انتظامی و در حوزه مامورتی برنامه‌ای برای تحقق این امر داریم که کسانی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری و اقدام اقتصادی کنند و نیاز به تامین امنیت دارند می‌توانیم در خدمت آنهاب باشیم تا کارآفرینی با امنیت شکل بگیرد.

  برچسب ها :

  نظرات