آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ , Sunday 26 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون ارشاد مازندران:

  ۸۱ نمایشگاه فرهنگی و هنری در مازندران برپاست

  معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه 43 مسابقه فرهنگی برای گردشگران و 81 نمایشگاه فرهنگی و هنری در سطح استان برگزار شده است، گفت: هشتم فرودین کاروان فرهنگی از میدان ابن‌شهرآشوب ساری به‌سمت استادیوم سیدرسول حسینی حرکت می‌کند و به تبیلغ فرهنگ قوم‎های مختلف کشور می‎پردازد.

  آوای شمال/ عباس زارع اظهار کرد: ۱۳۱ اجرای نمایش خیابانی و نورزخوانی قبل از آغاز سال در مازندران برگزار شد.

  وی با تأکید بر اینکه بیش از ۳۰۰ هزار اقلام فرهنگی و تبلیغاتی در ایام نوروز در مازندران توزیع شد، به اقدام قابل تقدیر شهرداری ساری در توزیع بسته فرهنگی بین مسافران اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، جشنواره‌های مختلف، توزیع اقلام فرهنگی و … از جمله اقدامات شهرداری ساری در ایام نوروز بود.

  معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به بازدید ۶۰ هزار مسافر از موزه‌های مازندران، ادامه داد: تا پایان روز ششم نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر از اماکن فرهنگی استان بازدید کردند.

  این مسئول با بیان اینکه ۴۳ مسابقه فرهنگی برای گردشگران و ۸۱ نمایشگاه فرهنگی و هنری در سطح استان برگزار شده است، تصریح کرد: هشتم فرودین کاروان فرهنگی از میدان ابن‌شهرآشوب ساری به‌سمت استادیوم سیدرسول حسینی حرکت می‌کند و به تبیلغ فرهنگ قوم‎های مختلف کشور می‎پردازد.

  زارع خاطرنشان کرد: همچنین همین برنامه جشنواره اقوام روز نهم فروردین در محمودآباد برگزار می‌شود.

  وی با تأکید بر اینکه برگزاری کنسرت‌های موسیقی و جُنگ‌های شادی در دستور کار کمیته فرهنگی ستاد اجرائی خدمات سفر استان است، گفت: تا پایان روز ششم بیش از ۵ میلیون نفر شب اقامت در مازندران اسکان یافتند.

  برچسب ها :

  نظرات