آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 14 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48361
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس پلیس‌راه مازندران اعلام کرد

  ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کندوان

  رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز و کندوان به صورت نیمه‌سنگین است.

  آوای شمال/ جعفر محمدنژاد اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز و کندوان نیمه‌سنگین و روان است.

  وی با اشاره به ترافیک عادی و روان در محور سوادکوه، بیان داشت: وضعیت جوی راه‌های مازندران ابری بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

  رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه مسافران برای برگشت سفر مدیریت داشته باشند تا با مشکل ترافیک مواجه نشوند، تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان این است از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند در صورت مشاهده تخلف خودرو تا پایان تعطیلات توقیف می‌شود.

  محمدنژاد به محدودیت‌های ترافیکی محورهای مازندران به منظور تسهیل تردد خودروها اشاره کرد و ادامه داد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است

  وی یادآور شد: تردد انواع تریلی در محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع کامیون تا ساعت دو بامداد روز هشتم فروردین‌ماه ۹۵ از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  رئیس پلیس‌راه مازندران بیان کرد: تردد انواع تریلی و کامیون تا ساعت دو بامداد روز هشتم فروردین ۹۵ از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

  این مسئول با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

  محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

   

  برچسب ها :

  نظرات