آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  قرارگاه عملیاتی اقتصاد مقاومتی در مازندران ایجاد می‌شود

  استاندار مازندران گفت: با تعریف کمیته چندگانه اقتصاد مقاومتی طرح قرارگاه عملیاتی اقتصاد مقاومتی در استان ایجاد می‌شود.

  آوای شمال/ ربیع فلاح جلودار صبح امروز در جلسه هماهنگی اقتصاد مقاومتی در استانداری با اشاره به اینکه در سال گذشته اقداماتی در زمینه اقتصاد مقاومتی در استان انجام شد، اظهار کرد: برای رفع چالش‌های استان و مشکلاتی که وجود دارد باید تلاش ویژه‌ای انجام شود.

  استاندار مازندران با اعلام اینکه باید رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را به صورت کامل اجرایی کنیم، افزود: برنامه‌ریزی مناسبی برای اجرایی کردن منویات رهبری در برنامه کاری قرار گیرد.

  فلاح با بیان اینکه مسئولان در سال‌جاری باید با دید بازتری نسبت به برنامه‌ریزی برای اجرای اقتصاد مقاومتی گام بردارند، یادآور شد: مازندران ظرفیت مطلوب برای اجرای اقتصاد مقاومتی را دارد و از ظرفیت پنهان برای اجرای اقتصاد مقاومتی باید به خوبی بهره‌برداری کرد.

  وی با اعلام اینکه در سال‌جاری باید به صورت جدی‎تر نسبت به اجرای طرح اقتصاد مقاومتی اقدام کنیم، گفت: برای اجرایی کردن طرح اقتصاد مقاومتی نیاز به تعریف کمیته و کمیته‌های حمایتی است که این موضوع نیز باید به صورت جدی‎تر بررسی شود.

  استاندار مازندران خاطرنشان کرد: برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی اگر موارد خاصی در ارتباط با اجرای این طرح است بررسی و ظرفیت شهرستانی در اجرای این طرح نیز به‌خوبی مورد بحث و بررسی  قرار گیرد.

  وی با اشاره به اینکه از ظرفیت دانشگاه‌ها در اجرای این طرح نیز به خوبی استفاده کنیم، ادامه داد: باید از ظرفیت علمی دانشگاه نیز به نحو مطلوب استفاده کرد.

  فلاح با اعلام اینکه طرح قرارگاه عملیاتی اقتصاد مقاومتی در استان پیگیری و اجرایی می‎شود، گفت: همه بحث‌های ما باید تا پایان فروردین جمع‌آوری و طرح عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی از اول اردیبهشت اجرایی شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات