آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48353
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  قاچاق کالا و فساد اقتصادی مانع اجرای اقتصاد مقاومتی است

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه قاچاق کالا و فساد اقتصادی از آسیب‌های جدی برای اجرای طرح اقتصادی مقاومتی است تاکید کرد: باید برنامه‌های منسجم‌تری در این حوزه‌ تعریف کنیم.

  آوای شمال/ علی‌رضا یونسی ظهر امروز در نخستین جلسه اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در استانداری خواستار تشکیل ستاد فراقوه‎ای اقتصاد مقاومتی در استان شد و اظهار کرد: باید از ظرفیت قوه قضائیه و قوه مقننه نیز کمک گرفته شود.

  وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی و مدیریتی نیز در این ستاد فعالیت خودش را شروع کند، بیان داشت: برای اجرای این مهم باید گفتمان‌سازی مناسبی نیز در همه سطوح جامعه شکل بگیرد.

  یونسی با بیان اینکه الگو‌های مناسبی در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی وجود دارد، افزود: طرح کاهش هزینه‌ها در استان برای اجرایی کردن این طرح باید جدی گرفته شود.

  این مسئول با اعلام اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی طرح مناسبی برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی تهیه و نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کنند، خاطرنشان کرد: رسانه‌های مازندران نیز در این زمینه اقدامات لازم در حوزه فرهنگ‌سازی را انجام دهند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه قاچاق کالا و فساد اقتصادی از آسیب‌های جدی برای اجرای طرح اقتصادی مقاومتی است، گفت: در این حوزه‌ باید برنامه‌های منسجم‌تری تعریف کنیم.

  یونسی خواستار تلاش جهادگونه برای اجرای اقتصاد مقاومتی شد و ادامه داد: تهدیدات در استان باید به فرصت تبدیل شود.

  وی با اشاره به اینکه بحث مردم بنیاد، دانش بنیاد و دائمی کردن طرح اقتصاد مقاومتی باید مدنظر قرار گیرد، تصریح کرد: آمارهای مناسبی از ظرفیت دانشگاه‎ها و فارغ‌التحصیلان تهیه و نسبت به تامین نیازمندی‌های خود در زمینه تربیت دانشجو به‌خوبی اقدام شود.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: از ظرفیت تولیدی استان به‌خوبی بهره‌برداری و از ورود کالاهای مشابه که در استان تولید می‏‌شود جلوگیری شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات