آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ , Sunday 26 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 48295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد خبر داد

  آماده‌باش ناجیان غریق شهرستان تا پایان تعطیلات نوروزی/ دغدغه‌های ناجیان غریق مورد توجه قرار گیرد

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از آماده‌باش ناجیان غریق و غواصی این شهرستان تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی با تقدیر از تلاش اعضای ستاد تصریح کرد: تأمین امنیت جانی و مالی مسافران که از نقاط مختلف کشور در سواحل محمودآباد حضور پیدا می‌کنند از هر عنوان و رتبه‌ای برای ما مهم‌تر است.
  وی ادامه داد: برای اجرای این طرح که برای اولین در محمودآباد برگزار می شود، ۳۰ ناجی غریق(۲۰ ناجی در سواحل محمودآباد و ۱۰ ناجی غریق در سواحل بخش سرخ‌رود) به‌همراه مسئولان هیئت نجات غریق و غواصی، مسئولین طرح ها، قایقرانان و جت اسکی‌رانان حضوری مداوم و فعال داشته‌اند و امیدواریم مانع به ثبت رسیدن عنوان فوتی و حادثه ای در کنار نام شناگران این دریا می‌شوند.
  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد همچنین بیان داشت: سال گذشته و در ایام تعطیلات نوروزی، ۵ گردشگر جان خود را در دریای خزر در استان های مازندران و گیلان از دست دادند که برای جلوگیری از بروز این اتفاق تلخ در محمودآباد، اجرای طرح حضور ناجیان غریق در تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار گرفت .

  دبیر ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد با اشاره به نقش مهم ناجیان غریق در سواحل شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: ناجیان غریق، خط مقدم حفظ جان مسافران در سواحل هستند و باید به دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان توجه کرد.

  پهلوان عنوان کرد: پرداخت به‌موقع حقوق ناجیان، تأمین امکانات درخواستی و تجهیز آن‌ها در سواحل، موجب ارتقاء و کارآمدی بیش از پیش ناجیان شده و به شکل مستقیم در کاهش آمار تلافات جانی تأثیر‌گذار است.

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد با بیان اینکه اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ایام نوروز، امسال برای اولین بار انجام شد، اظهار کرد: در صورت نتیجه مثبت از اجرای این طرح و در صورت حمایت بیشتر مسئولان در سال های آینده نیز ادامه پیدا می‌کند.
  وی در پایان گفت: پس از اجرای موفق این طرح، به دنبال آن هستیم تا دریای محمودآباد را در تابستان نیز برای مسافران امن و آرام کنیم و تعداد غریق‌های این دریا را با حضور مثبت و مؤثر ناجیان غریق به حداقل ممکن برسانیم.

  برچسب ها :

  نظرات