آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4809
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۴۵
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  باریک‌ترین هارددیسک خارجی یک ترابایتی جهان

  آوای شمال/ شرکت سونی اعلام کرد باریک‌ترین هارددیسک خارجی جهان با ظرفیت داخلی یک ترابایت را که مبتنی بر فناوری HD-S1A ساخته شده است، برای نخستین بار وارد منطقه خاورمیانه می‌کند.  این هارددیسک قابل حمل به انواع سیستم‌های امنیتی مجهز شده است و از مهم‌ترین ابزارهای به کار رفته روی آن می‌توان به Password Protection […]

  آوای شمال/

  شرکت سونی اعلام کرد باریک‌ترین هارددیسک خارجی جهان با ظرفیت داخلی یک ترابایت را که مبتنی بر فناوری HD-S1A ساخته شده است، برای نخستین بار وارد منطقه خاورمیانه می‌کند.
   این هارددیسک قابل حمل به انواع سیستم‌های امنیتی مجهز شده است و از مهم‌ترین ابزارهای به کار رفته روی آن می‌توان به Password Protection Manager و Backup Manager اشاره کرد.

  این هارددیسک در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای ساخته شده است و در حالی که ۱۵۵ گرم وزن و ۸.۷ میلیمتر ضخامت دارد، شرکت سونی آن را باریک‌ترین نوع خود در جهان می‌داند.

  نرم‌افزار Password Protection که روی این هارددیسک نصب شده است امنیت کامل برای اطلاعات داخلی را فراهم می‌کند و در صورت تمایل، کاربر به کمک آن می‌تواند برای هر یک از فولدرها به صورت جداگانه رمز عبور در نظر بگیرد.

   

  نرم‌افزار Backup Manager نیز قادر است به صورت خودکار نسخه پشتیبان از اطلاعات را روی رایانه شخصی با فضای پردازش ابری ذخیره کند.

  نرم‌افزار دیگر موجود روی باریک‌ترین هارددیسک خارجی یک ترابایتی جهان امکان می‌دهد کاربر به صورت جداگانه نسخه پشتیبان بخشی از اطلاعات خود را تهیه کند یا آنکه اطلاعات ذخیره شده را مورد ویرایش قرار دهد.

  این محصول نرم‌افزار دیگری با نام Data Transfer Accelerator را در خود جا داده است که به کمک آن می‌تواند سرعت انتقال اطلاعات به رایانه مبتنی بر سیستم ورودی USB ۳.۰ را به حداکثر رساند.

  برچسب ها :

  نظرات