آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47842
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

  قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار شب عید مازندران/۲۵ اسفند زمان آغاز توزیع میوه های تنظیم بازار

  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران از اعلام قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار شب عید در استان خبر داد.

  آوای شمال/ حسین نگهدار گفت: در جلسه امروز کمیسیون تنظیم بازار مازندران قیمت سیب و پرتقال ویژه شب عید مشخص شد.

  وی تصریح کرد: قیمت پرتقال در مراکز مستقر در سطح استان ۲ هزار و ۳۵۰ تومان، سیب زرد ۲ هزار و ۲۰۰ تومان و سیب قرمز ۲ هزارو ۱۰۰ تومان تعیین و به تصویب رسید.

  مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی مازندران با بیان اینکه این میوه ها در ۷۵ ایستگاه تنظیم بازار در سطح استان توزیع خواهد شد؛ افزود: زمان توزیع میوه های تنظیم بازار در مازندران از ۲۵ اسفند سال جاری لغایت ۱۵ فروردین سال آتی خواهد بود.

  نگهدار با بیان اینکه علاوه بر توزیع میوه جهت تنظیم بازار استان، گوشت مرغ، گوشت قرمز و شکر نیز در ایام پایانی سال، با قیمت مصوب در این جایگاه ها عرضه خواهد شد، خاطرنشان کرد: توزیع این اقلام، بمنظور تعادی در عرضه و تقاضا و با هماهنگی جهاد کشاورزی استان و از سوی عاملان فروش استان نظیر فروشگاه های زنجیره ای، واحد های صنفی و تعاونی های مصرف عرضه خواهد شد.

  مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی مازندران متذکر شد: ذخائر کافی مواد پروتئینی نیز در استان وجود دارد و با رعایت حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان، محدودیتی در توزیع آن نیز وجود ندارد.

   

  محمد محمدپور عمران نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ۸۰۰ تن میوه شب عید جهت تنظیم بازار و تامین میوه شب عید در مازندران عرضه خواهد شد.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان اظهار کرد: در سال جاری ۵۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید در مازندران عرضه خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات