آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47724
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نامزدهای ریاست با نواب خود به فدراسیون فوتبال بروند

  ۲۴ تا ۲۷ اسفندماه زمان تأیید نامزدها از سوی اعضای مجمع/حداکثر نامزدهای ریاست، ۸ نفر

  زمان تأیید نامزدها و ارسال فرم‌های پر شده از سوی اعضای مجمع مشخص شد.

  آوای شمال/ انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار می‌شود که در همین راستا ثبت نام کاندیداها از ۱۱ اسفند آغاز شده و تا ۲۲ همین ماه ادامه خواهد داشت.

  بر همین اساس و طبق اعلام فدراسیون فوتبال، افرادی که قصد دارند برای ریاست فدراسیون ثبت نام کنند، باید در فرم‌های مربوطه نام نواب رئیس خود را ذکر کنند با این شرط که همین نواب رئیس (دو نایب رئیس اول و دوم مرد و نایب رویس سوم زن) نیز باید تا روز ۲۲ اسفند و قبل از پایان زمان اداری ثبت‌نام شخصاً در فدراسیون حاضر شده و فرم‌های مربوطه در این خصوص را امضا کنند.

  از سوی دیگر فرم‌های تأییدیه کاندیداها از مدت‌ها قبل برای اعضای مجمع ارسال شده و این اعضا باید نام ۹ نفر (رئیس، ۳ نایب رئیس و ۵ نفر از اعضای هیأت رئیسه) را طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ اسفند در این فرم‌ها درج کرده و برای فدراسیون فوتبال ارسال کنند.

  در واقع اینکه گفته می‌شود هر کاندیدای ریاست ۱۰ امضا و کاندیدای هیأت رئیسه ۵ امضا برای مجوز ورود در انتخابات جمع‌ کنند، بدان معناست که اسامی کاندیداها باید از سوی اعضای مجمع در این فرم‌ها نوشته شود و در صورتی که به طور مثال نام یک شخص خاص که برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون ثبت نام کرده، در ۱۰ فرم اعضای مجمع نباشد، وی به طور اتوماتیک از انتخابات خارج خواهد شد.

  با وجود اینکه هر عضو مجمع فقط یک نفر را می‌تواند معرفی کند، به این دلیل که نفراتی که در در حال حاضر در فدراسیون فوتبال مسئولیت دارند، نیاز به چنین مجوزی ندارند، با توجه به تعداد اعضای مجمع حداکثر ۸ کاندیدا برای ریاست در روز مجمع انتخاباتی می‌توانند با هم رقابت کنند.

  البته این طور که از شواهد پیداست هنوز هیچ فردی برای ثبت نام در حوزه ریاست به فدراسیون مراجعه نکرده و فقط برخی افراد برای حضور در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اقدام لازم را به عمل آورده‌اند.

   

  برچسب ها :

  نظرات