آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47566
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مناطق محروم، مقصد نوروزی دانشجویان جهادگر مازندران/ اعزام ۲۰۰ دانشجوی جهادگر به اردوهای جهادی

  با نزدیک شدن به عید نوروز، 200 دانشجوی جهادگر بسیج دانشجویی مازندران، به مناطق محروم اعزام می شوند.

  آوای شمال/ محسن آهنگری با اعلام اینکه در نوروز امسال بیش از  ۲۰۰ دانشجوی جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان مازندران به مناطق محروم اعزام می شوند، گفت: این دانشجویان در دو بخش درون استانی و برون استانی که منطقه محروم شادگان در استان خوزستان می باشد، به خدمت رسانی به مناطق محروم مشغول خواهند شد.

  مسئول سازندگی بسیج دانشجویی مازندران با بیان اینکه فعالیت جهادی دانشجویان در زمینه بهداشت و درمان، آموزشی و فرهنگی، اشتغال‌زایی و کشاورزی و فعالیت‌های عمرانی است، افزود: جهادگران دانشجو بر اساس ظرفیت جامعه دانشگاهی و نیازمندی مناطق محروم در حوزه‌های (فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، علمی آموزشی، عمرانی و بهداشت و درمان) به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

  آهنگری با بیان اینکه این گروه ها در زمینه های فرهنگی و آموزشی هم فعال هستند، تاکید کرد: برگزاری کلاس های بصیرتی، آسیب شناسی ماهواره و بررسی و پیگیری مشکلات فرهنگی در روستاها از دیگر برنامه هایی است که تسط این گروه ها در مناطق محروم اجرایی می شود.

  وی در بخش دیگری از سخنانش که با بیان اینکه امسال برای پنجمین بار است که گروه های جهادی استان مازندران، به مناطق محروم استان خوزستان اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی مازندران از سال ۹۰ به اعزام جهادگر به خارج از استان اقدام کرد و به مناطقی مانند شادگان خوزستان و دارخوین خرمشهر و همچنین مناطق زلزله زده آذربایجان اعزام داشتیم.

  آهنگری در پایان با اشاره به اینکه بعد از نوروز هم فعالیت گروه های جهادی به طور گسترده تری در تابستان ۹۵ ادامه خواهد یافت، گفت: در تابستان سال ۹۴ حدود ۳ هزار نفر از جهادگران بسیجی استان مازندران به مناطق محروم استان اعزام شدند و به خدمت رسانی به محرومان پرداختند.

  برچسب ها :

  نظرات