آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47335
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون عمرانی استاندار مازندران خبر داد

  اعتبار ۱۰۰۰ میلیاردی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره استان

  معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: دغدغه اصلی استانداری را اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان است و در سفر اخیر دولت به مازندران، 991 میلیارد تومان برای این کار اختصاص یافته است.

  آوای شمال/ به نقل از بلاغ، ظهر شنبه علی نبیان در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس به حضور پرشور مردم در انتخابات گذشته اشاره کرد و افزود: پیروز اصلی این انتخابات مردم هستند و با حضور پرشور خود باعث استحکام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شوند.

  وی با اشاره به نزدیکی ایام سال نو اظهار کرد: با شروع ایام تعطیلات بسیاری از گردشگران مازندران را مقصد مسافرت خود انتخاب می‌کنند که باعث افزایش چشمگیر جمعیت این استان شده، برای ارائه خدمات مناسب به آنان، تلاشی مضاعف لازم است.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با تأکید بر لزوم حل مشکل ترافیپک شهرهای غرب مازندران تصریح کرد: احداث کمربندی در این شهرها حق مردم است، به همین منظور برای تکمیل رینگ شهری ۶ شهر غرب مازندران از محل سفر ریاست جمهوری ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظرگرفته شده است.

  وی دغدغه اصلی استانداری را اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان دانست و خاطرنشان کرد: در سفر اخیر کاروان دولت به این استان، ۹۹۱ میلیارد تومان برای این کار اختصاص یافته است.

  نبیان از بهره‌برداری پل سردآبرود در روزهای پایانی سال خبر داد و تأکید کرد: پل و تونل شهری چالوس در نوروز سال گذشته به صورت موقت زیر بار ترافیک رفته بود، اما این بار برای اتمام کار آن برنامه‌ریزی شده است و در چند روز آینده افتتاح خواهد شد.

  معاون عمرانی استاندار مازندران در پایان با تأکید بر اهمیت حفظ محیط زیست افزود: در جایی به دنیا آمدیم که در سراسر استان شاهد شادابی و سرسبزی هستیم، اما این مسأله مسئولیت ما را در برابر حفظ آن دوچندان می‌کند و باید فرهنگ حفظ محیط زیست را در جامعه نهادینه کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات