آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4732
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  نتایج پزشکی قانونی در مورد حادثه آسایشگاه پاکدشت هنوز اعلام نشده است

  آوای شمال/ «همایون هاشمی» روز چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح مرکز درمان و توانبخشی بیماران ضایع نخاعی در خصوص آخرین وضعیت حادثه آسایشگاه معلولان پدربزرگ افزود:طبق اعلام پزشکی قانونی هفته آینده نتایج نهایی اعلام و سازمان بهزیستی نتایج قطعی را به اصحاب رسانه اعلام می کند. وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز، ۲۱ […]

  آوای شمال/ «همایون هاشمی» روز چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح مرکز درمان و توانبخشی بیماران ضایع نخاعی در خصوص آخرین وضعیت حادثه آسایشگاه معلولان پدربزرگ افزود:طبق اعلام پزشکی قانونی هفته آینده نتایج نهایی اعلام و سازمان بهزیستی نتایج قطعی را به اصحاب رسانه اعلام می کند.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه امروز، ۲۱ روز از این حادثه می گذرد و قرار بود نتایج از سوی پزشکی قانونی اعلام شود، با مسئولان بخش مرتبط در این سازمان صحبت و جلسه ای خواهیم داشت اما به نظر می رسد ظرف چند روز آینده نتایج اعلام شود.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: پیش بینی می شود وجود مشکلات و مسمومیت میکروبی در مورد این حادثه رخ داده باشد و مسایل محیطی و پرستاری در این حادثه دخیل نبوده اند.

  گفتنی است، یکشنبه اول دی ماه حادثه مسمومیت غذایی در مرکز نگهداری معلولین ذهنی به نام پدربزرگ در روستای جیتو پاکدشت به وقوع پیوست که در پی آن ۳۲ نفر دچار مسمومیت غذایی شدند.

  **عیدی مددجویان بهزیستی بهمن ماه پرداخت می شود

  هاشمی گفت: طبق روال هر ساله از آخر بهمن تا ۱۵ اسفند ماه، عیدی مددجویان که معادل یک ماه مستمری به ازای تعداد افراد خانواده یعنی سرانه هر نفر ۵۵ تا ۱۱۰ هزار تومان است، پرداخت می شود.

  وی با اشاره به اینکه عیدی مددجویان امسال ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته، گفت: بیش از دو میلیون و یکصد هزار مددجوی تحت پوشش این سازمان امسال عیدی می گیرند.

  هاشمی همچنین تصریح کرد: امسال به سبب حمایت دولت در قالب سبد امنیت غذایی از خانواده های نیازمند تحت پوشش نهادهای حمایتی، این سازمان بن پرداخت نمی کند.

  وی ادامه داد: تا پایان سال جاری دو سبد غذایی از سوی دولت به خانواده های نیازمند پرداخت می شود که مددجویان تحت پوشش نیز در قالب این سبد غذایی قرار می گیرند.

  هاشمی افزود: افراد تحت پوشش در استان های محروم همچون سیستان و بلوچستان، کرمان و ایلام علاوه بر دریافت کمک های سازمان بهزیستی از کمک های ویژه ای همچون بن و سبد کالا بهره مند خواهند ش

  برچسب ها :

  نظرات