آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47118
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با رقابت 15 تیم در محمودآباد

  مازندران قهرمان مسابقات رزمی هاپکیدوی کشور شد.

  تیم هاپکیدوی مازندران در بیستمین دوره مسابقات قهرمانی هاپکیدوی مردان کشور به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

  آوای شمال/ در پایان بیستمین دوره رقابت های قهرمانی هاپکیدوی رده های سنی مختلف مردان در محمودآباد، تیم مازندران به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

  در این مسابقات که با حضور ۱۲۹ فایتر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی امام خمینی(ره) سهرستان محمودآباد برگزار شد،تیم های مازندران، همدان و تهران به ترتیب اول تا سوم شدند .
  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در حاشیه این مسابقات در گفت و گو با آوای شمال گفت: در این مسابقات رزمی کارانی از استان های مازندران، تهران، البرز، آذربایجان غربی، فارس، گیلان، همدان، اصفهان، یزد، خوزستان، اردبیل، زنجان و خراسان رضوی در قالب ۱۵ تیم در سالن ورزشی امام خمینی (ره )باهم رقابت کردند .
  اسماعیل پهلوان افزود: این مسابقه حکم انتخابی تیم ملی را داشت و نفرات برتر هر رده سنی انتخاب و به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.
  وی با اشاره به میزبانی شهرستان محمودآباد در مسابقات مختلف ورزشی در سال جاری اهظار کرد: شهرستان ساحلی محمودآباد در سال ۹۴ میزبان مسابقات کشوری کشتی ساحلی، والیبال لیگ دسته اول و لیگ برتر نوجوانان کشور ، ووشو، میزبانی اردوی تیم ملی کشتی نیروهای مسلح ایران، اردوی تیم ملی بوکس و کیک بوکسینگ جوانان و بزرگسالان ایران ،اردوی تیم ملی والیبال امید کشور بوده است.

  پهلوان با ابراز خرسندی از میزبانی مسابقات ورزشی در این شهرستان بیان داشت: میزبانی از مسابقات ورزشی انگیزه زیادی را برای ورزشکاران شهرستان ایجاد می کند و تلاش داریم در سال آینده نیز این روند ادامه داشته باشد.

  برچسب ها :

  نظرات