آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  حزب‌الله لبنان سپر بلای حوادث منطقه شده است

  امام جمعه محمودآباد درباره اعلام تروریست بودن حزب‌الله لبنان توسط کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس گفت: حزب‌الله امروز سپر بلای حوادث منطقه عربی است‌.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان یاد و خاطره آبروی سینمای ایران فرج‌الله سلحشور، کارگردان متعهد، انقلابی و هنرمندی که با تعهد عمیق خویش به هنر ایرانی معنا و ارزش واقعی بخشید را تسلیت گفت و اظهار کرد: ‌همان‍‎طوری‌که مقام معظم در پیام‌شان فرمودند سلحشور برای همیشه به‌عنوان آبروی سینمای ایران ماندگار خواهد ماند.

  وی سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی و هفته احسان و نیکوکاری را گرامی داشت و افزود: این نهاد همواره در راستای محرومیت‌زدایی و احیای طبقات نیازمند نقش ویژه‌ای را ایفا کرده است.

  امام جمعه محمودآباد در ادامه به آغاز هفته منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: منابع طبیعی در تضمین حیات یک کشور جدی‌ترین و اساسی‌ترین نقش را عهده‌دار بود و امروز نهادها و سازمان‌های مختلفی برای حفظ ساختار محیط‌زیست بشری و منابع طبیعی پا به عرصه فعالیت گذاشته و روز به روز خطر تهدید منابع طبیعی را هشدار می‌دهند.

  وی با بیان اینکه کشور ما در منطقه خشک و نیمه‌خشک قرار دارد و هر ساله باید در نیمه اسفند از درخت‌کاری به‌عنوان یک سنت حسنه در جامعه استقبال کرد، افزود: همه باید در این هفته به‌نام هر شهید یک درخت بکاریم و این دستور ویژه اسلام در حفظ طبیعت و درختکاری را به‌صورت جدی احیا کنیم.

  موسوی افزود: انتخابات هفتم اسفند پیروزی ملت بود و این انتخابات با تمام فراز و نشیب‌ها و حضور مردم، تیر خلاص را به فتنه‌ها و امید دشمن رها کرده و به هدف زده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه منتخبان مجلس شورای اسلامی باید مصالح انقلاب، مردم و تعقیب مطالبات اصلی مردم را در دستور کار قرار دهند، تصریح کرد: دوستانی که در میدان انتخابات به‌عنوان نامزد حضور داشتند به تناسب نوع عملکرد و جهت‌گیری‌ها مورد قضاوت قرار گرفتند.

  خطیب جمعه محمودآباد با بیان اینکه امروز جامعه نیاز به انسجام و وحدت دارد و همگان باید در این شرایط خطیر، اراده عمومی را بسیج و مسئولان را به خدمت بیشتر وا دارند، اضافه کرد: باید با حذف بعضی از شائبه‌ها و رجزخوانی‌های بعد از هر انتخابات، دل در گرو مصالح نظام داده و کمر همت را در خدمت بیشتر و بهتر به این مردم محکم‌تر بسته و همه ظرفیت‌های موجود در جامعه باید برای تحقیق آرمان امام و مقام معظم رهبری که همان خدمت صادقانه به مردم است بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار دهند.

  وی درباره اعلام تروریست بودن حزب‌الله لبنان توسط کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس افزود: حزب‌الله امروز سپر بلای حوادث منطقه عربی است در یک تصمیم بی‌شرمانه و منطبق با منافع استکبار جهانی و صهیونیست‌ها به‌عنوان یک جریان تروریستی تلقی شد و در این مسئله خوش‌خدمتی به دشمنان اسلام در حد بی‌شرمانه‌ای بروز داده شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات