آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ , Saturday 20 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4706
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  آخرین تمرین تیم ملی دراسترالیا/ ترکیب تغییرمی کند؟

  آوای شمال/ آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با تیم ملی قطر عصر امروز (از ساعت ۱۸ به وقت محلی) در ورزشگاه المپیک پارک شهر سیدنی برگزار شد. با توجه به برگزاری بازی در روز پنجشنبه (فردا) امروز ملی‌پوشان تمرینات سبکی را انجام می‌دهند اما این تمرین هم در ۱۵ دقیقه‌ اول […]

  آوای شمال/ آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با تیم ملی قطر عصر امروز (از ساعت ۱۸ به وقت محلی) در ورزشگاه المپیک پارک شهر سیدنی برگزار شد.

  با توجه به برگزاری بازی در روز پنجشنبه (فردا) امروز ملی‌پوشان تمرینات سبکی را انجام می‌دهند اما این تمرین هم در ۱۵ دقیقه‌ اول برای پوشش خبری به روی خبرنگاران باز است.

  ملی‌پوشان امروز با لباس‌های سبز رنگ همانند دیروز به میدان آمدند.

  امیر حسین صادقی، مسعود شجاعی و آندرانیک تیموریان که دیروز (سه‌شنبه) به خاطر آسیب دیدگی‌ اختصاصی تمرین کردند، هر سه در تمرینات امروز حضور داشتند.

  کارلوس کی‌روش پس از حضور در نشست خبری قبل از بازی با تیم ملی قطر وارد محل تمرین شد و در کنار اوسیانو دقایقی در اطراف زمین قدم می‌زد و ورزشگاه را تماشا می‌کرد.

  ورزشگاه المپیک سیدنی گنجایش ۸۴ هزار نفری دارد و به خاطر تغییراتی که پس از المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در آن انجام شد، ظرفیتش به حدود ۲۰ هزار نفر کاهش پیدا کرد.

  هاشم بیگ‌زاده پس از عمل جراحی دستش به اردوی تیم ملی ملحق شده و با گرم کن روی نیمکت تیم ملی ایران نشست.

  درآخرین تمرین تیم ملی برخی جا به جایی ها درترکیب تیم ملی دیده می شد که احتمال دارد درنهایت تیم ملی را با تغییراتی مقابل قطرقراردهد. کروش هم ازاحتمال تغییرات جزیی گفته بود.

  عمده کار بازیکنان در مدتی که در پوشش رسانه آن برای خبرنگاران باز بود، تمرینات بدنسازی و گرم کردن بدن‌ها بود و در شروع مرور کارهای تاکتیکی تمرین برای پوشش رسانه‌ای بسته شد.

  تیم ملی قطر بعد از ایران در این ورزشگاه تمرین خواهد کرد.

  برچسب ها :

  نظرات