آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 47007
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

  یک‌طرفه شدن محور کندوان روز جمعه / تردد ماشین‌های سنگین ممنوع است

  رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محور کندوان روز جمعه یک‌طرفه می‌شود، گفت: تردد ماشین‌های سنگین در محور کندوان ممنوع است.

  آوای شمال/ جعفر محمدنژاد با اشاره به ماه پایانی تعطیلات تابستانی و اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت روزهای چهارشنبه ۱۲، پنج‌شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ اسفندماه امسال در تمامی بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع و تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری بلامانع است.

  وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۱۴ اسفند امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۴ روز جمعه ۱۴ اسفند امسال از ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

  رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، تصریح کرد: تردد انواع کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ۱۲، پنج‌شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ اسفند امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  محمدنژاد تصریح کرد: همچنین تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز جمعه ۱۴ اسفند ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

  وی در مورد وضعیت ترافیکی محورهای مازندران بیان کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

  رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

  وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

   

  برچسب ها :

  نظرات