آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4700
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رحمتی هر چه دارد رو کند / نمی خواهم دهان به دهانش بگذارم

  آوای شمال/ مصاحبه سید مهدی رحمتی علیه میرشاد ماجدی سر و صدای فراوانی به پا کرد و نقل محافل فوتبالی شد. سنگربان مطرح پیکان در این مصاحبه دست به افشاگری زد، حرف‌های خصوصی سرپرست استقلال در دفتر حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس و عضو شورای شهر تهران را پیش کشید و … در همین ارتباط […]

  آوای شمال/ مصاحبه سید مهدی رحمتی علیه میرشاد ماجدی سر و صدای فراوانی به پا کرد و نقل محافل فوتبالی شد. سنگربان مطرح پیکان در این مصاحبه دست به افشاگری زد، حرف‌های خصوصی سرپرست استقلال در دفتر حبیب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس و عضو شورای شهر تهران را پیش کشید و …

  در همین ارتباط بد ندیدیم شنونده جواب ماجدی باشیم.

  * فکر می‌کنید دلیل مصاحبه اخیر رحمتی علیه خودتان چه بود؟

  – واقعاً نمی‌دانم! خبرنگاری از من پرسید رحمتی را دیدی؟ من هم جواب دادم مگر نباید می‌دیدم؟! بعد به بحث اختلاف رحمتی و سرمربی استقلال اشاره کرد که گفتم اختلاف این دو نفر ارتباطی به من ندارد. سپس سؤال کرد چرا جواب سلام او را دادی؟ من هم پاسخ دادم رحمتی سلام کرد و باید جواب سلامش را می‌دادم! آیا این حرف‌ها بد و نامربوط بوده؟!

  * احتمالاً رحمتی تصور کرده به او طعنه‌ زده‌اید. بی‌تعارف چنین قصدی نداشتید؟

  – چه طعنه‌ای؟ سلام و علیک کردن و جواب سلام دادن چیزی نیست که آدم به خاطرش بخواهد طعنه بزند. اصلاً‌ بگذریم! می‌شود قید این مصاحبه را بزنید؟!

  * چرا؟

  – نمی‌خواهم دهان به دهان رحمتی بگذارم. متأسفانه یکی از مشکلات بزرگ فوتبال ما و شاید هم بزرگترین آن حرمت‌شکنی است. هر جوری که حساب کنید حرف زدن من علیه رحمتی اشتباه است. در قاموس و ادبیات من نیست که بیایم و جنجال تازه‌ای به پا کنم.

  * راستی در جلسه با حبیب کاشانی چه حرفی علیه سرمربی استقلال زدید؟

  – اصلاً جلسه‌ای در کار نبود. من نه این آقایی که رحمتی اسم برده را می‌شناسم و نه حرفی علیه کسی زده‌ام. می‌توانید از آقایان حبیب کاشانی و ستار همدانی بپرسید. فقط من و ستار و حاج‌ حبیب بودیم. آخر چه حرفی باید علیه سرمربی استقلال بزنم؟

  * البته خیلی خوب است که یک پیشکسوت جواب فوتبالیست جوان‌تر از خودش را ندهد. آیا به خاطر مصاحبه بعدی رحمتی و ادامه افشاگری دروازه‌بان پیکان نمی‌خواهی پاسخ او را بدهی؟

  – نه، اتفاقاً ‌از سیدمهدی رحمتی می‌خواهم هر چه دارد رو کند. طلا که پاک است چه منتش به خاک است. آنهایی که مرا می‌شناسند خوب می‌دانند هیچ ریگی به کفش ندارم. از مصاحبه رحمتی هم خیلی تعجب کردم.

  * به عنوان سؤال پایانی؛ دو هفته قبل سر چه موضوعی با رحمتی تماس گرفتی و چه صحبتی انجام دادی؟

  – اصلاً یک موضوع غیرفوتبالی بود. من نمی‌فهمم چرا این صحبت‌ها مطرح شده و به خدا سر درنمی‌آورم. برای اولین بار است چنین اتفاقی برای من افتاده و واقعاً متأسف شدم، ‌همین!

  برچسب ها :

  نظرات