بازیکنان پرسپولیس چون دوبی را دوست دارند می گویند جن دیده اند / کل فوتبال آسیا روی ایران حساب باز می کنند

چاپ

آوای شمال/ حشمت مهاجرانی که در دوبی حضور دارد، در رابطه با شایعاتی که درباره اردوی پرسپولیس شنیده می شود، اظهار داشت: «راس الخیمه یک منطقه خوب و با امکانات بالاست که متعلق به باشگاه الامارات است که اتفاقا تراکتورسازی را اخیرا در بازی تدارکاتی شکست دادند. هتل پرسپولیس و زمینی که در آن تمرین می کند از کیفیت بالایی برخوردار است و فکر نمی کنم امکانات بدی در اختیار پرسپولیسی ها باشد.»

وی در واکنش به شایعه بودن جن در اردوی پرسپولیس تصریح کرد: «از بازیکنان پرسپولیس بعید است که چنین صحبت هایی را کنند. فکر نمی کنم چنین شایعه ای درست باشد. تصور می کنم بازیکنان پرسپولیس چون دوست داشتند در دوبی باشند و هر روز به مرکز خرید بروند و در منطقه ای که هستند این امکانات را ندارد، این صحبت ها را مطرح کرده اند.»

سرمربی اسبق فوتبال ایران همچنین درباره اینکه به اردوی پرسپولیسی ها می رود یا خیر، گفت: «منطقه ای که پرسپولیسی ها هستند با دوبی حدود یک ساعت و نیم زمینی فاصله دارد. با خوردبین صحبت کردم و گفتم که اگر چیزی می خواهید من می توانم کمک کنم. تصور می کنم آنها در چند روز آینده به دوبی می آیند و می توانیم یکدیگر را ملاقات کنیم.»

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص دیدار فردای ایران مقابل قطر خاطرنشان کرد: «به نظرم بستر برای ایران فراهم است زیرا تیم وضعیت خوبی دارد و همه با روحیه هستند. بازی اول زیرفشار بودیم اما از این دیدار می توانیم با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنیم و البته شانس اول صعود از این گروه هستیم. کل فوتبال آسیا روی ایران حساب باز می کنند اما باید در دیدار فردا نیز پیروز شویم.»